reklama

Známé české ženy v čele s Martinou Preissovou si nenechaly ujít představení jarních kosmetických novinek BeautySense

reklama

Firma BeautySense představila novinky ve svém portfoliu v rámci jarního beauty odpoledne s názvem Ženy pro ženy. Jednalo se jak o novinky v péči o celé tělo, tak o novinky v péči o pleť.

V tělové péči to byla francouzská kosmetika Thalion a její nová řada Thalisens, která vás prostřednictvím tělové péče dokáže přenést na slunnou písečnou pláž, a prostřednictvím všech smyslů opravdu relaxujete. „Zavřete oči a představte si, že sedíte na pláži, nohy se dotýkají horkého písku a nasloucháte písni moře. Sluneční paprsky vás jemně hladí po tváři a vzduchem se nese vůně právě rozkvetlé květiny tiaré. Květinovou vůni doplňuje jasmín se svým plným, smyslným aroma a celou energizující vlnu uzavírá podmanivá vůně květu frandžipánie. Taková je nová 100% přírodní řada Thalisens – nejkrásnější letní den naplněný sluncem, kdy vše, co může, kvete naplno a vy se nacházíte uprostřed sladkého nicnedělání,“ popsala novinku, kterou můžete vyzkoušet ve vybraných kosmetických salónech, majitelka BeautySense Pavlína Kučerová. Thalion samozřejmě nabízí produkty na domácí péči a jsou to produkty opravdu velmi kvalitní. Tato mořská kosmetika pochází z Bretaně, pyšní se více než sedmadvacetiletou tradicí, je držitelem držitel značky ECOCERT a obsahuje více než 96 % složek přírodního původu.

Zajímavou novinkou bylo také vysoce účinné ošetření rtů s Micro-retinolem přírodní značky Pevonia, které nabízí výjimečnou péči, která je zaměřena na zlepšení kontur rtů a pomáhá opravit a vyhladit vrásky, rýhy a linie rtů v několika snadných krocích. Pevonia Micro – Retinol Collagen & Retinol Lip Repair opraví a vyhladí rty a navíc hloubkově hydratuje a poskytuje podpůrnou péči rtům a jejich okolí.

Zlatým hřebem celého odpoledne se pak stalo představení nové značky Biofor, která je úplnou novinkou v portfoliu BeautySesense. Tato izraelská kosmetická značka je revoluční novinkou v péči o pleť. Jedná se o řadu produktů založených na inovativním terapeutickém přístupu, který umožňuje kožním terapeutům poskytovat personalizované ošetření pleti. Po hloubkové diagnostice metodou GSE kosmetička vybírá ty nejhodnější ingredience pro pokožku dle terapeutického cíle – omlazení pleti, zklidnění pleti, zvýšení vlhkosti pleti, výživa suché pleti a ochrana před volnými radiály.

Mezi prvními, kdo mohl tuto jedinečnou novinku vyzkoušet, byla i herečka Martina Preissová, která se stala kmotrou Ampulite krému této izraelské značky.

„O pleť pečuji pravidelně. Naučila jsem se o pleť starat nejenom večer, když jdu spát, ale i ráno, což nebývá vždy u mnohých pravidlem. A díky pravidelné péči a rituálům, ale také protože chodím pravidelně na čištění, jsem předešla mnohým vráskám a mnohým problémům s pletí. Protože je moje pleť zatěžována divadelním líčením minimálně obden, tak je péče potřebná. A navíc když jdu na kosmetiku, tak tím získám čas a klid pro sebe,“ svěřila herečka a přesvědčila tak přítomné dámy, že je tou správnou kmotrou nové kosmetické značky v portfoliu BeautySense. Svěřila také, že jejím třem mužům doma chvíli trvalo, než pochopili, co maminka tak dlouho v koupelně dělá: Jen tedy pro manžela a syny je stále velkou záhadou, co v té koupelně tak dlouho dělám. Ale už jsem si ten čas pro sebe vydobyla a jsem za to ráda, že jsem se pravidelnou péči naučila, a že jsem v té péči našla doslova rozkoš.“

Moderátorka Lejla Abbasová svěřila, že k pravidelné péči o pleť dochází až s věkem. Dříve tomu bylo tak, že jsem se o pleť moc nestarala, a vlastě jsem si obličej jen umyla a něčím namazala. A až v červnu na první akci s BeautySense jsem zjistila, co všechno jsem dělala špatně. Naučila jsem se například pracovat s odličovacím mlékem. Snažím se o sebe starat. A teď to není placená reklama, ale opravdu mi vyhovuje kosmetika od BeautySense, jejich produkty a značky jsou lehké, a člověk má díky tomu pocit, že se kosmetika lépe vstřebá. A je to opravdu doporučení ze srdce,“ vysekla Lejla poklonu majitelce BeautySense Pavlíně Kučerové a hlavní školitelce BeautySense Gabriele Tiché. Dodala také, že není rozhodně dobrý příklad pro ženy, a že s péčí o pleť měla začít dříve: „Nejsem ten dobrý příklad, ale o to víc vím, že se o sobe mám starat. Protože už jsem vyzkoušela všechny ty nesprávné cesty a jsem tedy vděčnější, když mi někdo poradí, jak to mám dělat správně. Jsem strašně ráda, že jsem narazila na tuto kosmetiku, která mi vyhovuje. A vím, že se když se budu starat dál a budu chodit i na kosmetiku, tak to bude jenom lepší a lepší. A je vlastně zázrak, že vypadám jak vypadám, i když na sobě pár vrstev make-upu mám,“ uzavřela se smíchem čtyřnásobná maminka.

Moderátorky Miluše Bittnerová a Štěpánka Duchková se svorně shodly, že svojí pleti věnují velkou péči.

„Já chodím pravidelně a ráda na kosmetiku. A moc ráda bych se svěřila i do rukou kosmetiček, které pracují s produkty od BeautySense. Pleti věnuji velký prostor i doma a nemám problém chodit v pleťové masce ani před manželem,“ popsala svoji pleťovou rutinu Štěpánka Duchková.

To Miluše Bittnerová se v masce před manželem stydí, ale už se prý osmělila před dcerou. „Já na kosmetické ošetření bohužel nemám kvůli dceři čas, proto se pleti věnuji doma a velmi intenzivně. Kromě čištění, sér a krémů, si dávám pravidelně i různé masky. A už se ani nestydím chodit před dcerou v masce, už se mě i přestala bát,“ vysvětlila s humorem sobě vlastním moderátorka Víkendové Snídaně s Novou.

Muzikálová zpěvačka Marie Křížová má s narozením dětí ještě méně času na péči o pleť, ale snaží se být důsledná. „Jsem divadelní herečka, takže mám často na obličeji i to, co bych tam mít neměla. Ale já se samozřejmě snažím všechno vzorně sundat každý večer a pleť vyživit. Používám pravidelně přírodní kosmetiku a byť ke kosmetičce nedocházím, ta jsem moc ráda dnes přijala pozvání a těším se, že se dozvím něco nového,“ vysvětlila muzikálová diva, která exceluje především na prknech pražského divadla Kalich.

Cvičitelka Hanka Kynychová je v péči o pleť premiantkou. „O pleť se starám opravdu hodně  a kvalitně. Vedli mě k tomu už moji rodiče. Pravidelně pleť čistím, i když nejsem nalíčená a to několikrát denně. Po každé cvičební lekci si po umytí pleť tonizuji, nanesu sérum a krém. Večer se vždy odličuji a několikrát týdně používám pleťovou masku,“ vysvětlila autorka několika fitness programů a dodala: „Kosmetika od BeautySense mojí pleti velmi vyhovuje, zejména pak značka Pevonia. Velmi ráda se pak svěřuji i do rukou odborníků a na kosmetiku chodím pravidelně. Velmi jsem si také oblíbila lymfatické masáže obličeje.“

Módní návrhářka Martina Pipková Loudová také příliš času na péči o pleť nemá, ale snaží se dodržovat základní péči, a když jí čas dovolí, navštíví i kosmetické studio: „Já se každý večer pravidelně odličuji a mažu se klasickým krémem a očním krémem. Mám ráda i pleťové masky, které jsou s mými třemi dětmi takovým občasným večerním rituálem.“

Více o novinkách v portfoliu BeautySense naleznete na www.beautysense.cz

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama