reklama

Známe finalistky BATIST Nej sestřičky 2017

reklama

 O zdravotních sestřičkách se často říká, že jsou to andělé. BATIST Nej sestřička je tedy soutěž těch nejlepších andělů českých zdravotnických a sociálních zařízení. Cílem je vybrat nejlepší zdravotní sestru z odborného hlediska i z pohledu lidského.

Zdravotní sestřičky, které se do finále probojovaly, přijely z celé České republiky a mezi ně dorazila i řada osobností.  „Jsem rád, že tato akce, která má za cíl poděkovat zdravotním sestřičkám za jejich práci, má čím dál větší oblibu. Jsem zastáncem toho, aby se umělo poděkovat těm, kteří se o nás starají v nemocnicích, a proto tato soutěž má význam,“ uvedl pořadatel soutěže David Novotný.

Mezi první osobností dorazila Eva Hrušková, kterou čeká na léto stomatologická operace. „Nebudu mít příjemné léto“ dodala smutně Eva Hrušková.  Hana Křížková dorazila s dobrou náladou. „Když jsem byla malá, chtěla jsem být zdravotní sestřičkou, ale ještě, že nejsem, nakonec je lepší, když mě živí hlas. Doma nemám ani prášek na bolest a ani náplast,“ dodala Hana Křížková.

Česká Miss Andrea Bezděková vyměnila stříbrného Muže roku Miroslava Dubovického za jeho bráchu Martina Dubovického. „Mirek bojuje o titul v mezinárodní soutěži, tak za něj zaskakuje je to jak z filmu brácha má prima bráchu,“ smála se Andrea. Katka Kornová dorazila jako Annie Lennox. „Jsme si podobní“ ptala se Uršuly Klukové, která je po operaci očí a už nemusí nosit brýle. „Je to opravdu změna pro mě, ale po 36 letech nenosím brýle.“

Pavel Trávníček s Monikou ukázali světu malého Maxmiliána. „Je to kouzelný chlapeček, asi budu u vás vozit a hlídat,“ rozplývala se Eva Perkausová, moderátorka Top Staru, která slavnostní večer Nej sestřičky bude moderovat s Mirkem Šimůnkem.  Anička Slováčková přišla stylově v modrých šatech. „Viděla jsem podobné šaty, že nosí zdravotní sestřičky, tak jsem se na to připravila,“ dodala Anička, která je pořád zamilovaná do svého přítele.

Je hezké, že si jejich práce váží
Obchodní ředitel BATIST Medical a.s. Jaroslav Franc poděkoval všem přítomným sestřičkám za jejich obětavou práci slovy: „Za to co děláte pro druhé si zasloužíte obdiv a poděkování.“  Záštitu přijali Česká asociace sester a Anna Skalická zdůraznila, že je to již devátý rok, co tuto akci navštěvuje a je vždy poctěna velkou úrovní. Mgr. Soňa Marková, místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny je každoroční členkou poroty a váží si práce zdravotních sester. Náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje Aleš Cabicar bude letos v porotě poprvé a velmi se těší na slavnostní galavečer, který se uskuteční a to 7. října v Náchodě v Městském divadle Dr. J. Čížka.

Jsou to opravdové profesionálky
Sestřičky, které se do tohoto klání hlásí, jsou také čím dál tím vzdělanější, příjemnější na pacienty a finalistky si soutěž dokážou opravdu užívat. Při disciplínách, jakými je například otázka od porotců, úkol s Muži roku či promenáda ve zdravotnickém oblečení od firmy Zdravtex Olomouc, dokazují, že jsou dámami, které se krom zodpovědné profese dokážou také dobře bavit.

A přestože vyhrát by si zasloužily všechny, titul BATIST Nej sestřička však může získat jen jedna z nich. Která to bude? Tak to se dozvíme již na podzim.Generální partneři jsou Batist Medical a Královéhradecká lékárna. V rámci představení předala ředitelka Nadačního fondu Český mozek Valentina Armandi autobus na muzikál pro děti z dětského domova.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama