reklama

Známe vítězku soutěže krásy Miss Junior 2015

reklama

Česko zná novou Miss Junior 2015. Zatímco loni v prestižní soutěži krásy mladých dívek bodovala brunetka Andrea Žiačiková, která byla mladší dvojnicí Andrey Verešové, letos zapůsobila dokonalá „Americká krása“. Dlouhé vlasy do pasu, nádherná tvář, neuvěřitelná postava. Miss Junior se v noci z úterý na středu stala teprve sedmnáctiletá Nikola Uhlířová.

Kráska z Bašky měří 170 centimetrů a pyšní se mírami 82-61-82. A pozor. Je nezadaná. „Přítele nemám, takže ani není co opouštět,“ usmála se Nikol, která tak narážela na missí nemoc. Nikola zatím nemá žádné zkušenosti s modelingem. „Přehlídku jsem šla tady úplně poprvé a věřím, že není poslední. Vítězství mě posunulo, dodalo odvahy a ráda bych zkusila štěstí později také v České Miss. Třeba za rok, v osmnácti, by to bylo moc fajn. Prioritou je pro mě ale nyní dostudovat,“ dodala Nikola, která studuje hotelovou školu. Nikola patřila od počátku mezi favoritky. Během slavnostího večera jednoznačně vyhrála také u hvězdné poroty, ve které byla tenisová kráska  Nikol Vaidišová, primácké moderátorky Sandra Parmová, Eva Perkausová a Monika Leová, Missky Nikol Švantnerová Iveta Vítová a Gabriela Franková, Vendula Svobodová, autor Dětí ráje Sagvan Tofi, nebo další tenistka a také blogerka Iveta Benešová, finalistky České Miss Kateřina Votavová a Veronika Kašáková a také dnes už loňská Miss Junior Andrea Žiačiková.

Všeobecná spokojenost

Vedle krásné Nikoly se udělovaly ještě dva tituly. Vítězkou Miss Junior Slovensko 2015 se stala charismatická brunetka Michaela Müllerová, která se pyšní mírami 81-61-91 a měří 170 centimetrů, Miss Junior Internet 2015  na plné čáře vyhrála nejmladší z finalistek, teprve patnáctiletá Kateřina Kučerová. Její míry jsou 85 -63 -91 a měří 176 centimetrů. „Jsem s výběrem poroty maximálně spokojená. Nikola Uhlířová je pro mě pravou českou kráskou, takovou, kterou jsme si každá přály na střední škole být,“ řekla ambasadorka soutěže a moderátorka večera Kateřina Kristelová, která zářila ve zlatých šatech návrhářky Terezy Sabáčkové a během večera došlo i na slzičky. Kateřinu na pódiu překvapila její pětiletá dcera Claudinka, která jí přinesla květinu. Kristelová oslavila před pár dny 36 narozeniny. „Byla jsem dojatá. Vůbec jsem to nečekala. Produkce se domluvila s mojí maminkou a sestrou,“ řekla Kateřina. Velmi váženým hostem večera byla bývalá sedmá tenistka světa, tenisová kráska Nicole Vaidišová. Svůj čas tráví na tenisových kurtech, na soutěži Miss byla vůbec poprvé. „Chodím do společnosti opravdu výjimečně, jsem hodně soukromý člověk. Je to poprvé, co jsem v porotě soutěže krásy. Byl to hrozně fajn večer a pro mě něco nového,“ řekla krásná Vaidišová. S vítězky byla nadšená. „Moje favoritka působila mile a sympaticky, to je důležité,“ usmívá se Nicol, která má nyní po tenisové sezóně dovolenou a bude se připravovat na další rok. „Hlavní je se dát do pořádku zdravotně. Léčím si zranění, nabírám síly a doufám, že příští rok ukážu dobrý tenis,“ dodala Vaidišová.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama