reklama

Zpěvačka Míša Tomešová pustila uzdu fantazie. Jakou barvou rtěnky nás překvapí?

reklama

Herečka na mateřské Míša Tomešová vyrazila se svým malým synkem Kristiánkem na prezentaci nové kolekce rtěnek Estée Lauder do obchodního centra Anděl. Původně chtěla přijít i s manželem Romanem, jenomže ten se zdržel na natáčení, a tak si musela s výběrem rtěnky poradit sama. A protože Míša rtěnky miluje, nebyl to pro ni zas tak velký problém.

„Rtěnky mám hodně ráda. A jak miluji experimentovat s oblečením, tak si ráda zkusím i neobvyklé odstíny rtěnek. Líbí se mi třeba hodně svítivě růžová nebo sytě rudá. Nebráním se ale také modrým rtěnkám, to je nový trend. Příště asi přijdu s modrou pusou,“ nadšeně vyprávěla Míša.

Co by ale na modrou pusu své milované ženy řekl manžel, herec Roman Tomeš? „Roman je na to zvyklý. On mě vlastně takhle trhlou už poznal. Tak ho u mne už nic moc nepřekvapí. Momentálně ale na denní nošení preferuji rtěnky jemnějších odstínů, které se nedají smýt a vydrží celý den. Mohu tak pusinkovat malého Kristiánka a není to vidět,“ smála se dobře naladěná Míša, která si v široké nabídce rtěnek Estée Lauder nakonec vyhlédla jednu barvu a hned se nechala vybraným odstínem nalíčit.

Jejího dvouměsíčního synka Kristiána zatím hlídala zpěvačka Ellen Lenská. „Já mám děti už větší, takže si miminko pochovám moc ráda,“ svěřila se a na otázku, co pro ni znamená rtěnka, odpověděla: „Jako zpěvačka se bez dobré rtěnky neobejdu. I kdybych si nestihla namalovat oči nebo nanést make up, bez rtěnky ven nevycházím. Musí být ale příjemná na rtech, nesmí vysušovat a musí dobře držet. Přesně jako tyhle od Estée…“

Svou ideální barvu rtěnky si v Estée Lauder našla moderátorka Kateřina Kristelová, která přišla s dcerou Claudií. A inspirovat se přišla i zpěvačka Marie Křížová s manželem Honzou Křížem.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama