reklama

Zpěvák Adam Mišík nejraději tráví čas v posilovně

reklama

Zpěvák Adam Mišík i mladá youtuberka Markéta Vašířová (známá jako Sweetiemarket) přišli podpořit sportovně-dobročinnou akci Unexpected Fit & Fun v Centru Chodov. V rámci tohoto projektu lidé mohli každý svůj dřep, klik či shyb vyměnit za finanční příspěvek pro Nadaci Olgy Havlové. „Sport je mi v poslední době velmi blízký, a tak jsem rád, že se můžu akce účastnit a podpořit dobrou věc,“ uvedl Adam Mišík a svůj slib následně splnil.

Adam Mišík vždy rád sportoval, ale v poslední době tráví ve fitku čím dál více času. „K posilování mě přivedla přítelkyně. Ona cvičí s trenérem Vítkem Chaloupkou a říkala mi, jak je skvělý, a že bych k němu měl taky zajít, že mě dá dokupy,“ směje se Adam. „Já jsem tomu moc nevěřil, ale šel jsem jednou, dvakrát a hrozně mě to chytlo. Aktuálně cvičím téměř denně.“ I Markéta alias Sweetiemarket má sport v krvi: „Dělala jsem 13 let gymnastiku, pak jsem se 3 roky věnovala atletice a vyzkoušela jsem i různé další sporty. Teď mě ze všeho nejvíc baví chodit do fitka.”

Zdravý životní styl není jen o cvičení, ale jak se oba shodnou, důležité je věnovat pozornost také jídelníčku. Pro Adama je správná strava na prvním místě: „Cítím se tak i psychicky mnohem lépe. Mám speciální jídelníček od trenéra, jím hodně maso, zeleninu a snažím se vyhýbat cukrům – ty jen ráno.“ Nicméně ihned dodává, že není nijak ortodoxní a čas od času si dopřeje například palačinky. I Markéta říká, že přemýšlí nad tím, co se jí objevuje na talíři: „Miluji saláty, a i když si občas dám něco nezdravého, tak k tomu mám vždycky zeleninu, abych to aspoň trochu vyrovnala. Mým nejoblíbenějším jídlem ale stále zůstává pizza.“

Oba jsou velkými vzory pro své fanoušky. Dokáží je inspirovat i v oblasti zdravého životního stylu? Adam svým příznivcům vzkazuje, aby dělali především to, co je baví a aby si věřili. „Pokud na svém snu budou makat, tak se mohou dostat daleko. A co se cvičení týče, každý by si měl najít takovou aktivitu, která ho bude bavit. Nemusí to být nutně s cílem vypadat jako Arnold Schwarzenegger, hlavně ať je to pro ně relaxace a cítí se dobře.“ Také Markéta svým životním stylem motivuje své followery: „Když vidí, že já cvičím a pozitivně se to odráží na mé postavě, tak je to taky inspiruje a chtějí s tím začít. Už mi mnoho mladých slečen psalo o tipy jak na to. Moc mě těší, že jim prostřednictvím mého Youtube kanálu můžu pomoct.“

Adam Mišík i Markéta Vašířová odstartovali na eventu 21denní výzvu, jejímž cílem je povzbudit všechny ty, kteří chtějí vylepšit svoji kondici, upravit si jídelníček nebo prostě jen začít žít trochu zdravěji. Akce poběží na facebookovém profilu Centra Chodov, kde se budou každý den objevovat cviky, recepty a další tipy a triky. Zároveň bude možné zapojit se do soutěže o hodnotné ceny.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama