reklama

Zpěvák Honza Nedvěd si do svých klipů vybírá samé kočky. Mrkněte se na to

reklama

Český internet je v podstatě pole neorané a skrývá mnoho pěveckých talentů. Na druhou stranu však také lidí, kteří si „umím zpívat“ mohou říct maximálně tak doma v koupelně. Jan Nedvěd má to štěstí, že spolupracuje nejen s dívkami, které mají zlato v hrdle, ale také jsou pořádně sexy.

Je to podobné, jako když si jdete koupit auto. Také za celý život nemusíte natrefit na žádnou vadu a všechny káry vám budou šlapat jako hodinky. Na druhou stranu musíte mít obrovskou kliku, tím spíš, pokud nakupujete v bazaru. O Nedvědovi se to však říct nedá ani v nejmenším. Ten jakoby své pěvecké kolegyně tahal z klobouku kouzelníka Pokustóna s nápisem „to nejlepší z pěvecké branže“. Prostě naráží na jednu krásku za druhou.

Ať už se jedná o talentovanou hvězdičku Karolínu Tothovou, finalistku soutěže Hlas Česko Slovenska Veroniku Vrublovou nebo finalistku České Miss 2016 Dominiku Košťálovou. Prostě ani jeden přehmat, jakoby šel zpěvák na jisto. Nezbývá, než mu závidět. Takový seznam ženské krásy bychom si také nechali líbit. A navíc, tyhle kočky fakt umí zpívat! Nakonec, přesvědčte se sami. A nezapomeňte si tipnout, koho si Honza pozval do svého nového videoklipu (mrknout se na něj můžete pod článkem stejně, jako na duety s výše uvedenými zpěvačkami).

Foto: Julia Victoria Photography

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama