reklama

Zpěvák Marpo měl údajně vystoupit na demonstraci Úsvitu, jak to bylo?

reklama

Česká politika je místem, kde se obyčejný člověk nemá šanci orientovat. Mnohdy ani nechce, protože by mohl spadnout do nějaké žumpy a už se z ní nevyhrabat. Na druhou stranu stále ještě potěší, že když nějaký politik udělá chybu, dokáže se za ni omluvit. Tak jako David Kádner, předseda výboru pro obranu a poslanec PČR za hnutí Úsvit – Národní koalice.

Po celé republice se v nejbližších dnech budou konat demonstrace proti islamizaci České republiky (Ostrava, Plzeň) a 28. září v Mostě. Právě tam měl údajně vystoupit zpěvák Marpo. Nestane se tak. Jde o zneužití jeho jména právě ze strany Davida Kádnera? „S Marpem mne seznámil lomský zastupitel Martin Láter, který s ním léta spolupracuje. Díky němu už několik měsíců pomáhám Marpovi s jeho projektem na podporu armády, aktivních záloh a novodobých válečných veteránů. Zajistil jsem pro něho také materiály k jeho novému klipu,“ vysvětluje poslanec, jak ke zpěvákovi přišel.

Někde tam možná padla zmínka, jestli by Marpo na oplátku nepomohl svojí účastí prezentaci akce v Mostě. Zároveň by tam prý mohl být představen jeho nový klip. „Organizací akce byl pověřen Martin Láter včetně vystoupení Martina Maxy a rapera Marpa. Od pondělka registrujeme útoky sluníčkářů na všechny, kteří nám chtějí pomoci s demonstraci proti islamizaci naší země. Mrzí mě, že přes jinak vřelé vztahy mezi Marpem a Martinem Láterem naše komunikace již neprobíhala a je zjevně ovlivněna útoky pseudointelektuálů, kteří jsou ochotni prodat zemi imigrantům.“

Je zřejmé, že někde se stala chyba. Jen informační šum? „Pokud Marpo na akci vystupovat nechce, omlouvám se mu za prezentaci jeho vystoupení. Velmi mne však mrzí způsob jeho jednání přes média. Požádal jsem Martina Latera, aby věc řešil a doufám, že do celé věci v nese jasno. Kromě Marpa se omlouvám i návštěvníkům akce, kteří ho neuvidí a neuslyší. V Mostě 28.9. však demonstrace proběhne a návštěvníci se mohou tesit na jiné interprety, kteří mediálním tlakům pravdy s lásky nepodlehnou,“ uzavřel Kádner. Uvidíme, kdo se nakonec na akcích ukáže. Jisté je, že jednotlivý zpěváci se mezi sebou vlastně vůbec nepotkají.

Foto: Facebook, archiv

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama