reklama

Zpěvák Mikuláš Hrbáček vydává svůj debutový singl Miss You, v klipu zpívá odhalený ve sprše

reklama

Jedna z nejvýraznějších postav letošní SuperStar Mikuláš Hrbáček vydává svůj nový videoklip, během jehož zhlédnutí se bude nejedné fanynce tajit dech. Mladý zpěvák, který je známý díky svému úsměvu a pozitivní náladě, si v něm totiž zahrál ve sprše. 

A proč se rozhodl zrovna pro česko-anglický text? „Mix češtiny s angličtinou jsem udělal proto, neboť mi angličtina v refrénech zněla lépe. Je to zpěvný jazyk a proto i trochu chytlavější. Už odmalička píšu texty a ten k písni Miss You je vlastně první, který jsem dokončil a nahrál ve studiu. V písni se asi najde každý, kdo zažil podobnou situaci. Stačí se zaposlouchat do textu,“ vysvětlil Mikuláš.

Píseň vznikla v jeho těžkém období, kterým si projde snad každý puberťák. „Vše mi v té době přišlo smutné, měl jsem špatnou náladu, všechno mi přišlo líto. A do toho jsem prožíval rozchod s přítelkyní. Ty pocity a nálady potřebovaly ven, a proto jsem je jednoduše přenesl do textu,“ dodává zpěvák, který svůj nový singl pokřtí 29. srpna v jeho rodné Ostravě v klubu Garage. 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama