reklama

Zpěvák Niko nechal během natáčení klipu zapálit kaskadéra

reklama

Niko Jalauzidis po roční odmlce znovu ozývá. A nutno říct, že stálo za to si počkat. Vydal videoklip ke své porozchodové písni It Never Lasts a není třeba zastírat, že si dal hodně záležet. Pro dokonalost neváhal dokonce zapálit kaskadéra!

Někdy je dobré nechat věc uležet. A to je i případ videoklipu k písni t Never Lasts. Niko Jalauzidis ho sice natočil už před rokem, světlo světa ale spatřuje až nyní. “Rozhodl jsem se ho vydat až teď, protože mi bylo líto vydávat ho do prázdna během všech těch lockdown,” přiznává Niko, který na tvorbě klipu spolupracoval s Martinem Janešem, se kterým již točil video ke svému hitu Hight and Day. 

“Je to takové trochu scifi, úplně něco jiného, než by člověk k rozchodové písničce čekal. Je tam hodně hraní se symbolikou, světly, což mě hodně baví. Dokonce jsme zapálili kaskadéra, u čehož jsme se všichni možná zapotili víc, než sám aktér,” vzpomíná Niko, který po krátké odmlce začíná znovu pracovat na hudbě. 

“Snad již máme to divné období za sebou. Brzy přijdou nové songy, které právě dodělávám. Mám před sebou dokonce i svou první mezinárodní spolupráci s tanečními producenty, na což se moc těším. Taky dávám dohromady kapelu a pokud vše dobře vyjde, včetně pandemické situace, doufám, že začnu brzy hrát i živě. To mi totiž chybí nejvíc,” přiznává Niko, který ale během ročního lockdownu rozhodně nezahálel. 

“Nemohl jsem sice hrát a neviděl jsem smysl ve vydávání svých písní, ale měl jsem alespoň čas na dodělání svého nahrávacího a produkčního studia, které jsem si vymazlil. Konečně mám oddělený prostor na tvoření a bez rozptylování domácího pohodlí” dodal Niko. 

Videoklip zde:

reklama

0 Komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama