reklama

„Ztraceno v překladu“ by Soňa Hlaváčková!

reklama

Módní návrhářka Soňa Hlaváčková je známá svými luxusními a bohatě zdobenými modely. Nejsou to ale jen šaty a exkluzivní róby, které návrhářka tvoří. Nechte se unést prostou elegancí její nové kolekce, která si pohrává s látkou, střihem a dává modelům jedinečný půvab. Kolekce, kde hlavním prvkem jsou sklady látek ve velmi složitých střizích, je inspirována japonským uměním origami.

Nová kolekce Soni Hlaváčkové, prozrazuje její hravost a zálibu v krásných a snadno nositelných modelech. Materiály, které používá, patří k těm nejlepším z evropské tvorby a způsob střihu, jakým je zpracovává, se dá nazvat revolučním. Soňa opět boří mýty o nepohodlném a těsném podzimním oblečení a posunuje hranice módy. Váš podzim bude lehký, příjemný a plný hravé ženskosti…

  • Nejluxusnějším prvkem kolekce jsou kabáty z ultra lehkého a jemného italského kašmíru. Jejich hlavním rysem jsou výrazné sklady, které odlehčují vrchní část a dávají volnost pohybu. Ve svém kabátě tak nebudete spoutaná, ale okusíte dosud neznámou volnost, kterou zimní modely nedovolovaly. Černý kašmírový kabát pořídíte za 19 500 Kč.
  • Velmi svůdné jsou skládané sukně, které dávají vyniknout nohám, opticky je zeštíhlují a prodlužují. Lehká vlna, ze které jsou sukně ušité, se dá snadno kombinovat se vším, co máte doma v šatníku, ale naprosto skvěle se hodí k dalším modelům ze Soniny kolekce. Sukni z italské vlny pořídíte za 6 500 Kč.
  • Svůdné kašmírové sako přepásané elegantním opaskem v úrovni pasu, je dalším prvkem, který opticky prodlužuje nohy a budete se v něm cítit svobodně a sexy. Dokonalý střih rukávů umožňuje více pohybu a krásně vypracované klopy působí mladistvě a lehce rebelsky. I elegantně oblečená dáma tak prozrazuje svůj nadhled a vnitřní jiskru. Krémové sako pořídíte za 15 500 Kč.
  • Vlněné šedé sako v kombinaci s černou sukní s rozparkem je pekelně sexy. Hluboký výstřih donutí všechny, se kterými jednáte, myslet pouze na jedinou věc – udržet pohled do Vašich očí a nezabrousit do výstřihu. Dá Vám to absolutní kontrolu nad průběhem jednání, a tento kostýmek můžete označit jako vítězný. Sako ze směsi vlna-hedvábí pořídíte za 14 500 Kč a sukni za 7000 Kč.
  • Až jako vycházkový působí komplet s béžovými kalhotami. Ty dají vyniknout zejména štíhlé postavě, ze které udělají svůdnou gazelu. Složitě skládané a precizně střižené sako je další z řady elegantních, a přitom velmi svůdných modelů z dílny návrhářky. Společně dodávají něžné tajemno a dáma, která bude Sonin model nosit, si bude pohrávat s obdivnými pohledy mužů i závistivými pohledy žen. Užívejte si, jak Vám to sluší. Tento pocit se pozitivně podepíše na Vaší náladě a pracovním i soukromém úspěchu. Sako pořídíte za 16 500 Kč a kalhoty za 7 500 Kč
  • Pohádkově půvabné jsou hedvábné topy, které svými sklady působí křehce a žensky. Naprosto uhrančivě budete vypadat jak v práci, tak ve společnosti, neboť modely jsou určené k nošení pro každou příležitost. Hedvábné topy pořídíte za 8 500 Kč.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama