reklama

Zůstaňte mobilní až o čtyři dny déle

reklama

Technologie výroby akumulátorů zaostává za rychlým vývojem ostatního mobilního hardwaru. Mobilní zařízení jsou stále výkonnější, a proto mají i větší nároky na výdrž baterie. Strach ze situace, že se přístroj vybije v tu nejnevhodnější chvíli, nás proto provází na každém kroku. Existuje však řešení v podobě powerbanky. Švýcarská firma SKROSS, která se zaměřuje na inovativní řešení pro cestovatele a jejich přenosnou elektroniku, vyvinula velkokapacitní powerbanku RELOAD 12, která dokáže plně nabít například mobilní telefon až čtyřikrát po sobě.

SKROSS Reload 12 je powerbanka s kapacitou 12 000 mAh s dvěma nabíjecími výstupy pro USB, jeden klasický 5V/1 000 mAh a druhý rychlonabíjecí 5V/2 100 mAh. Vnitřní lehká baterie typu Li-Pol, která netrpí paměťovým efektem, je přes Micro USB vstup plně nabita za cca 10 hodin. O úrovni stavu napájení informuje přehledná LED signalizace.

Powerbanka SKROSS Reload 12 je vybavena automatickým ukončením nabíjením, které tak chrání jak nabíjené zařízení proti přebití, tak i powerbanku před jejím zbytečným vybíjením. Powerbanky jsou nepostradatelným pomocníkem i při služebních cestách, dovolených či víkendech v přírodě, s jejich pomocí můžete dobít nejen mobilní telefon nebo tablet, ale i vybrané fotoaparáty, kamery a čtečky.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama