reklama

Zuzanu Bubílkovou balí chlapi. Prozradila taktiku seznamování

reklama

Moderátorka a satirička Zuzana Bubílková už podruhé v historii castingů Muže roku narazila na muže, který se zabývá sociální dynamikou. Že nevíte, co to je?  Zuzana Bubílková to vysvětlila a přiznala, že i na ni se muži pokouší používat tuto metodu seznamování.

„Opět jsem narazila na sociálního dynamika. Zkouší, co zabírá na holky, ale byl horší než ten loňský. Ten měl víc zkušeností, kdežto tento je nováček, ale prý se vypracuje,“ usmívala se Zuzana Bubílková a dodala, že i ona se s touto formou seznamování setkala. „Já to znám z Ameriky. Tam dokonce oslovují i mne. Tam se ale muž první zeptá, jestli je žena vdaná, svobodná či rozvedená. Když řeknete, že jste vdaná, už se o vás nezajímá. Tak já říkám rozvedená a pak čekám, co z toho bude. A zásadně se seznamuji v bazénu, tam je vidět jen moje hlava,“ smála se Zuzana Bubílková na druhém castingu soutěže Muž roku. Den před tím moderovala soutěž offroad trialu, kde se to muži jen hemžilo. „To je zase jiná sorta mužů a jsou pěkní. Měla jsem slíbené, že mne svezou, ale pak to auto při závodě tak rozbili, že jsem byla ráda, že nejedu. Ale tam se scházejí celé rodiny a je až dojemné sledovat, jak už i malé děti jsou zapálené pro tento koníček.“

Cílevědomost a nadšení pro věc ocenila u adeptů na finálovou dvanáctku soutěže Muž roku také Halina Trsková, předsedkyně představenstva Pojišťovny VZP, a.s. „Jsem mile překvapená, že drtivá většina kluků jsou pracovití, inteligentní, ví jasně, co chtějí, jsou otevření a mají rádi výzvy,“ uvedla Halina Trsková a protože většina uchazečů castingu sportuje, pozvala mladé muže na sérii běžeckých závodů PVZP Fénix Run. „Nejbližší běh se koná 1. května v Pardubicích. Castle PVZP Fenix Run mohou zájemci běžet i virtuálně. Výtěžek ze startovného je určený pro školu Svítání, která se věnuje vzdělávání mentálně postižených dětí nebo dětem s vysokým intelektem, kterým nějaká vada (např. řeči) brání v jejich plném rozvoji. Je to velmi individuální forma vzdělávání. Jsem pyšná, že tuto školu PVZP podporuje.“ Budoucí finalisty soutěže Muž roku 2023 mimo jiných vybírali také herečka Michaela Pecháčková, hudebník Gabriel Grillotti, finalista Muže roku 2020 Lukáš Veitl a samozřejmě prezident soutěže Muž roku David Novotný. Představení finalistů Muž roku 2023 se uskuteční na tiskové konferenci 5. června.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama