reklama

Jak zvládnout přípravu zdravých jídel pro děti? Malé domácí spotřebiče gorenje pomohou

reklama

Zodpovědní rodiče dobře vědí, že příprava zdravého dětského jídelníčku je docela náročná záležitost. Vyvarovat se nevyzpytatelných konzervantů, umělých barviv, dochucovadel či éček znamená vsadit na domácí výrobu.

S multifunkčním hrncem z Gorenje Baby kolekce je čerstvé, zdravé, chutné jídlo naštěstí hotové za pár minut a bez zbytečného špinění dalších hrnců. Multifunkční hrnec gorenje zvládne vaření v páře, ohřívání tekutin, sekání, mixování pevné stravy na pyré či jemnější kaši i sterilizaci lahviček, dudlíků, kousátek… 

Hledáte-li rychlou snídani či kvalitní svačinku plnou vitamínů a minerálů, která moc nestojí a dětem zachutná, vyzkoušejte smoothie. Základem zdravého mixovaného nápoje je oblíbené ovoce a zelenina, k nimž můžete přidat mnoho zajímavých ingrediencí, například kakaové boby nebo ovesné vločky. Příprava čerstvého smoothie není nijak náročná, stačí mít po ruce Smoothie Maker gorenje BSM600PR nebo Nutri Power blender BN1000W – novinku v sortimentu značky gorenje. Nutri Power blender během chvíle připraví také neodolatelný mléčný koktejl či ovocné pyré. K dispozici je extra nádoba s uzavíratelným otvorem na pití, takže láhev s osvěžujícím obsahem můžete vzít s sebou třeba na procházku. Vítanou alternativou k průmyslově vyráběným přeslazeným mléčným produktům pro děti je bílý jogurt třeba s trochou marmelády, medu nebo sušeným ovocem. Zásobu domácího jogurtu hravě připravíte s jogurtovačem gorenje JMG20W.  

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama