reklama

140 let není žádný věk, když se jedná o tři dámy, herečky Veroniku Jeníkovou, Michaelu Dolinovou a Anife Vyskočilovou

reklama

Kadeřník Martin Žifčák uspořádal společnou oslavu narozenin pro své zákaznice a letité kamarádky Veroniku Jeníkovou, Michaelu Dolinovou a Anife Vyskočilovou.

Mezi hosty se objevili, například Dalibor Janda s dcerou Jiřinou Annou, který oslavenkyním i zazpívali. Jiřinka zazpívala píseň „Mlha za duhou“ s alba „Narovnaná v zádech“ a společně s tátou zazpívali nový duet „Pátý perný den“. Dalšími hosty večera byl herec s „Ordinace v růžové zahradě“ Ladislav Ondřej s přítelkyní a zpívající spisovatel Richard Sacher. Herečka Blanka Lormanová, které rovněž kadeřník Martin popřál ke krásnému životnímu jubileu. Popřát Anife Vyskočilové přišli mimo jiné i syn Hari, sestry Šeri  a Pamela a další blízká rodina. Petr Vojnar s krásnou partnerkou Andrejkou Aulickou, který celý večer zpříjemnil svým moderováním.

Salón plný hvězd

Zmíněné dámy totiž letos oslavily dohromady kulaté sto čtyřicáté narozeniny, což byl určitě důvod k pořádné oslavě. Kromě květin, drinků, rautu a dortu dostaly jubilantky, dárky od partnerů akce a to v podobě voucherů, majitel Ruční myčky v Praze na Karlovo náměstí Petr Opálka věnoval oslavenkyním kompletní mytí jejich automobilů. Masér Jiří Hlaváč oslavenkyně bude hýčkat, masážemi ve svém masérském salonu Live Body.  Od Lucie Vrkotové Bio kosmetiku s arganového oleje Smilargan. LOCA Cafe Bar na Smetanově nábřeží, kde se oslava konala a její majitel Jiří Kirlík obdaroval dámy dárkovými poukazy na chutnou večeři. Dalším partnerem akce byla Osobní přeprava M&M Transport. Kromě hmotných dárků pro oslavenkyně jim kadeřník Martin Žifčák věnoval i vystoupení muzikálových zpěváku ze skupiny 3 GENTLEMANI, Lukáše Kellnera a Víta Bečvaře oba jsou muzikálovými zpěváky divadla Hybernia, vidět je můžete v muzikálech například Monte Cristo, Děti Ráje a Kapka medu pro Verunku a Františka Pytlouna, také muzikálového zpěváka divadel Hybernia, Kalich a hudebního divadla Karlín, František je spoluautorem hudby muzikálu „Kapka medu pro Verunku a Svatba nebude“ .

Foto: Martin Žifčák

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama