reklama

Kalivodová vyrazila poprvé od porodu na pořádnou party!

reklama

Že i na okraji Prahy se pořádají večírky, které stojí za to, jsme se přesvědčili na nedávné party, které se konala v Auto Opat k příležitosti ukončení páté úspěšné sezony automobilového závodníka Jakuba Kubase. Za pět let vždy obsadil jednu z prvních tří příček a poslední závod v září na Slovensku vyhrál, takže bylo co slavit.

Úspěšný mladík si na akci pozval spoustu zajímavých hostů, a tak se tancovalo za zpěvu Leony Machálkové, která nikdy nezapomene na hity jako Zatmění, Svět je plnej bláznů nebo Jsi můj pán z Draculy, ale také se třeba soutěžilo na profesionálním závodním simulátoru. A nutno dodat, že i když se například herci Václav Upír Krejčí, Tomáš Krejčíř  nebo Kristýna Janáčková hodně snažili, všechny s přehledem převálcovala modelka a maminka Lucie Křížková. Jak však následně přiznala, jezdí jako spolujezdec závody offroadů, takže jako řidička nemá problém.

Užila si to

Energie na rozdávání měla operní pěvkyně Andrea Kalivodová, která vyrazila poprvé od porodu před třemi týdny na pořádnou party a akci si náležitě užívala. Odskočit si od malého Adriana si mohla dovolit, protože bydlí kousek od Nupak, kde se akce konala. Herečka Gabriela Filippi slavila ten den narozeniny, dorazila s krásnou dcerou Sofií a pogratulovat jí přišel sám Jakub. Naopak výjimečně trochu v pozadí stáli jindy často velmi výrazní Braňo Polák nebo Kateřina Kristelová. Moderátorského postu se tentokrát ujala Hanka Kynychová, které to v prostoru plném aut opravdu slušelo. Z téhle akce rozhodně neodcházel nikdo nespokojený.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama