reklama

Chameleon mezi českými modelkami!

reklama

Modelka a finalistka České Miss Kateřina Votavová představila svůj nový kalendář v rámci slavnostního večera prestižní golfové soutěže Czech Mid-Amateur Tour.

Kalendář se fotil týden na ostrově Mauricius. „Snažil jsem se přiblížit tento tajuplný ostrov lidem v České republice, a představit Kateřinu Votavovou, která patří podle časopisu Esquire mezi dvacet nejkrásnějších žen světa,“ dodává přední český fotograf Jan Tůma. „Katka je velmi žádaná a mezi klienty oblíbená, a je díky svojí tvárnosti chameleonem mezi modelkami,“ potvrdil její manažer Rostislav Janků ze zastupující agentury Jaro Management. Kmotry kalendáře se stala představitelka hlavní role muzikálu Fantom Opery, Michaela Gemrotová, a Muž roku 2013 Antonín Beránek. Večer moderovala nestárnoucí a pořád sexy Jana Štefánková.

Napadla ji zvířata!

Kateřina Votavová se dokonce bála o život, když ji během jediného dne focení nejprve kousla zebra a nakonec napadli pštrosi. „Bylo to strašné, ani jsem se tolik nebála lvů jako pštrosů, doteď se mi o tom zdá,“ vzpomíná modelka na focení se zvířaty v největším mauricijském přírodním parku Casela. Nejvíce času zabrala fotka v hinduistickém chrámu, jejíž příprava trvala 9 hodin a podílely se na ní tři mauricijské specialistky na svatební obřady. „Asi toto považuji za největší zážitek, cítila jsem se jako pravá princezna,“ směje se Katka, která se také objeví v připravovaném filmu Davida Laňky Modelky s.r.o. Zároveň se stala pro letošní rok mimo jiných prestižních značek tváří mezinárodní sítě spodního prádla s centrálou v České republice.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama