reklama

Kubelková pokřtila kalendář, je to kočka!

reklama

Modelka, herečka a moderátorka Iva Kubelková nafotila před pár týdny luxusní kalendář pro rok 2016, kde vypadá velmi svůdně a sexy. V sobotu 21. listopadu večer jej slavnostně poslala do světa. Před tím však soubor třinácti fotografií, které vznikly pro společnost Vivenso zabývající se špičkovými vysavači na bázi voda-vzduch, pokřtila.

Velkým překvapením pro všechny bylo, když si Iva přizvala kmotra kalendáře. Nebyla to paradoxně žádná z mediálně známých celebrit. „Rozhodla jsem se, že o tuto roli požádám člověka mě nejbližšího, toho, který mi už 13 let ukazuje, co je to bezmezná láska, otce našich dětí,“  pronesla do mikrofonu Iva a přizvala svého životního partnera Jiřího Jiraska, který sám do poslední chvíle netušil, že právě on bude tím, kdo bude kalendář s fotkami své partnerky křtít. Role se ujal s velkou elegancí. Na slavnostní křest do pražského klubu SOHO dorazilo kromě Ivy Kubelkové také několik jejích přátel a kolegů z branže, mimo jiné modelka Simona Krainová, Česká miss Nikol Švantnerová s partnerem, moderátorka Lucie Šilhánová, Roman Ondráček z Pokondrů, módní návrhářka Kateřina Geislerová, moderátorka a bývalá televizní hlasatelka Stáňa Lekešová, zpěvák Jaro Smejkal a řada dalších

Naprostá spokojenost 

Na pódiu pak nechyběl ani fotograf Matúš Toth, který je autorem nádherných a velmi sexy fotografií. „Focení kalendáře probíhalo v pohodě, ve velmi přátelské a vtipné atmosféře a musím říct, že mě to velmi bavilo. Iva byla naprosto skvělá a energičnost z ní přímo sálala. Jsem za tu spolupráci velmi rád,“ přiznal známý fotograf, díky němuž vznikly naprosto luxusní fotky. Všechny fotografie působí nadčasově a energicky, stejně jako vysavač, s nímž je Iva také vyfocená a funguje na principu energie voda-vzduch. To jsou mimochodem dva základní živly ze čtyř na naší planetě. Živelná u focení byla i sama Iva. „Bylo to velmi akční. Chvilku v bazénku s vodou, pak mi pro změnu z velkého větráku foukal vítr do vlasů, aby to na fotografiích vypadalo dobře. Musím říct, že se to hodně podařilo. Kalendář je laděný do přitažlivé polohy, ale všichni, co mě znají, znají mé hranice. I já je znám a za určitou hranici bych nikdy nešla. Takhle mi to vyhovuje,“ pochvalovala si Iva Kubelková, kterou diváci mohou například stále vídat v roli doktorky Dvořákové v seriálu Cesty domů.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama