reklama

Miss Princess už se blíží! Podívejte se na představení malých krásek!

reklama

Snem každé holčičky je být někdy opravdovou princeznou. To ví i populární blogerka DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21), která s blogováním začala ve svých jedenácti letech. A možná i proto před dvěma lety ve spolupráci s agenturou WOW models založila soutěž Miss Princess, která na českém trhu dlouhodobě chyběla. 

Nebyl to ale nápad z čistého nebe. Dominika přiznává, že se založením soutěže, která má za sebou již dva úspěšné ročníky a je rozdělena do dvou věkových kategorií 4-7 a 8- 12 let, kde holčičky nesoutěží o post dětské královny krásy, ale o možnost být na chvíli princeznou a tuto sobotu v Ostravě proběhne galavečer v řadě třetího ročníku, koketovala dlouhé roky. „Když jsem byla malá, vždycky jsem toužila mít opravdovou korunku, jaké dostávaly dospělé dívky v soutěžích Miss. Už tenkrát jsem věděla, že jednou podobnou soutěž založím,“ svěřila se Myslivcová, která ale dodává, že v Miss Princess pochopitelně nejde o krásu. „Vybrat tu nejkrásnější holčičku opravdu nelze, protože všechny jsou krásné. Spíš bych ji nazvala splněným snem, protože kdo z nás v dětství nechtěl být alespoň na jeden den princeznou,“ vysvětlila Myslivcová.

Ta přiznala, že by jednou neměla problém do podobné soutěže přihlásit i vlastní dítě. Ale za jistých podmínek. „V soutěži se dětem nic zlého neděje. Holčičky dokonce nejsou ani zmalované, jak se někteří lidé mylně domnívají. Neděláme z nich dospělé. Jde jenom o jeden den, který si děvčata maximálně užiji. A pokud by do toho mé dítě v budoucnu chtělo, šli bychom do toho,“ dodala Dominik, podle které může soutěž holčičkám otevřít další možnosti jako dětským modelkám a lehce je připravit na různé soutěže ve starších kategoriích.

Sama by se ale do soutěže krásy nepřihlásila a má k tomu velmi sebekriticky důvod. „Nemyslím si, že bych byla ten správný typ na soutěže Miss,“ ukončila Dominika, která tak sice ráda princezny hledá, sama se za ní ale nepovažuje. Ona je totiž Barbie. O tom se nakonec můžete přesvědčit na jejích profilech na sociálních sítích ZDE nebo ZDE.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama