reklama

Lucie Bílá slaví! Pro obrovský zájem přidala další koncert FIFTY FIFTY v Bratislavě!

reklama

Zpěvačka LUCIE BÍLÁ oslaví letos v dubnu své životní jubileum. A i když se věk u dam většinou neříká, osmnáctinásobná Zlatá slavice nemá problém všem sdělit, že jí bude padesát a začíná tak s radostí druhou polovinu svého života. Zkrátka teď to bude FIFTY FIFTY!

Přesně tak se jmenuje velká show, která se 9. dubna hned při dvou koncertech a následně 10. dubna při dalším, rozjede na bratislavském zimním stadionu Ondreje Nepelu. Zpěvačka i její tým diváků slibují skutečně mimořádný a nevídaný zážitek. „Moje Černobílé turné bylo oproti tomu vlastně jen takovou „dětskou besídkou“, nebo možná malou generálkou toho, co mě teď čeká. Nikdy jsem nic takového neviděla a dokonce neznám ani nikoho, kdo o tom slyšel,“ říká s úsměvem Lucie Bílá, která právě v těchto dnech společně s týmem, tanečníky, hudebníky a režisérem a autorem celého projektu Jeffo Minaříkem v Bratislavě zkouší. „Bude tam obrovská scéna, stovky světel, různá lana, budu se dokonce vznášet ve vzduchu, bude tam naprosto úžasná projekce. Pod pódiem pak bude vlastně takové malé město – výtahy, různá propadliště a další vychytávky. Prostě něco „wau“. Několik dní po sobě jsem teď zkoušela deset dvanáct hodin v kuse a musím říct, že jsem opravdu nebyla unavená. Naopak mě to nabíjelo neskutečnou energií a pořád jsem se usmívala, což asi někteří nechápali, ale já jsem byla šťastná,“ komentuje monumentálnost a mimořádnost celé narozeninové show a příprav zpěvačka, která už českým i slovenským divákům v minulosti dokázala, že umí udělat velkolepou podívanou a dostat diváky do varu.

Lucie Bílá nebude na pódiu v rámci koncertů FIFTY FIFTY sama. Bude mít své hosty. Chybět samozřejmě nebude skladatel a klavírista Petr Malásek se svou kapelou, skupina Arakain, s níž vloni absolvovala celé turné, světlomalíř Alex Dowis či taneční formace The Pastels a Ladylicious kteří se představili Lucčiným fanouškům už při jejích Černobílých tour. Hostem bude i tanečník slovenského původu, který se proslavil tancem na dámských podpatcích a prošel také Česko Slovensko má talent – Filip Jankovič. Dalším hostem bude Martin Šrámek, skladatel a producent jejího nového CD s názvem HANA, které vyjde začátkem dubna právě u příležitosti zpěvaččina jubilea. Zpěvačku bude během koncertů doprovázet také symfonický orchestr.

Koncert bude snímaný neuvěřitelnými 17 televizními kamerami. Následně z celé show vznikne velmi zajímavý dokument. Choreografickou stránku celé velkolepé podívané má na starosti přední tanečník a choreograf, který s Bílou spolupracoval už na jejích Černobílých tour Miňo Kereš. Ten vyzdvihl ojedinělost toho, co se v rámci FIFTY FIFTY na pódiu objeví„Ta show bude také o super tanečnících, ale i akrobatech, o moderních cirkusantech. O lidech, kteří se trochu vymykají tomuto lokálnímu standardu, jsou úspěšní a jsou nejlepší v rámci show po celém světě. Na tom pódiu bude okolo Lucky dreamteam,“ prozradil Kereš,

Protože byly původně plánované dva koncerty na 9. dubna velmi rychle beznadějně vyprodané, rozhodla se Lucie Bílá, že pro své příznivce, kteří s ní chtějí oslavit její narozeniny, o den později udělá ještě další, stejný. Aby viděli show, na kterou rozhodně nikdy nezapomenou. Co se repertoáru týče, půjde o průřez jejích největších hitů a kromě nich přidá i něco z nové desky HANA, a zazní například i písnička z filmu Lída Baárová, kterou letos také natočila. „Bude to asi největší show, kterou jsem kdy dělal. Nejmodernější technologie, světla, obrovské množství účinkujících, kostýmů a různá překvapení. Když si divák bude myslet, že už je konec, tak začne teprve jen druhá polovina. Bude to něco, co už nikdo nikdy nikde neuvidí,“ prozradil režisér, producent a autor show Jeffo Minařík.

Byla bych moc ráda, kdyby se na Bratislavský koncert Fifty Fifty přišli podívat i Češi, protože se jedná o něco, co bude opravdu neuvěřitelné a velkolepé a stojí za to právě tohle vidět! Já sama se těším opravdu jako malá holka a věřte, že nebudete zklamaní, že budete nadšení. Budou tam neuvěřitelné a nápadité věci,“ slibuje Lucie. A protože by Slavice nikdy nedělala nic jen tak, a nebyla by to ona, aby nemyslela nejen za zábavu a podívanou, ale i na dobré a potřebné věci, tak kromě zkoušení a natáčení desky, která je už dokončena, se v posledních týdnech věnuje další činnosti. „Sama ručně z korálků vyrábím menší nebo větší růžence různých barev. Ty se budou na mých slovenských koncertech prodávat a výtěžek z nich půjde na opravy kostela v Podunajských Biskupicích, ke kterému mám osobní vztah, a kde jsem také zpívala,“ prozradila Lucie Bílá. V této činnosti bude pokračovat a i v rámci dalších koncertů chce pomocí růženců pomáhat různým kostelům a kaplím nejen na Slovensku, ale i v Česku.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama