reklama

Kampaň Dove u příležitosti Dne matek vyzývá dcery i maminky: Věřte ve svou krásu!

reklama

Spojení mezi dcerami a jejich maminkami se nejzřetelněji projevuje ve zděděných fyzických rysech a kráse, které jako nejbližší příbuzné sdílejí. Dove chce kampaní #jsmekrasne inspirovat všechny dcery, aby za svou jedinečnost maminkám u příležitosti Dne matek poděkovaly či jim vzkázaly, jak krásné samy jsou.

Prostřednictvím stránky www.jsmekrasne.cz se dcery i jejich maminky mohou přidat k dalším českým ženám, které o své kráse již ví. Dále mají možnost soutěžit o společné focení s profesionální fotografkou nebo si ozdobit svůj profilový obrázek na Facebooku zlatou holubicí Dove na důkaz uvědomění si své krásy a zapojení se do kampaně.

 Podle průzkumu značky Dove si 70 % Češek myslí, že si ostatní ženy nevěří, což potvrzuje i fakt, že pouhé 1 % respondentek dokáže sebe popsat jako krásné. Na druhou stranu, více než 80 % z nich uvedlo, že žena může být krásná v každém věku. Protože se maminky a dcery v životě vzájemně inspirují a ovlivňují, připravil pro ně Dove ve spolupráci s psycholožkou Jitkou Nesnídalovou u příležitosti Dne matek tipy pro získání většího sebevědomí. „Dokážeme vidět krásu u květin nebo ostatních žen, ale s vnímáním a pozitivním hodnocením krásy vlastní přitom často bojujeme. Ženy by na sebe neměly vyvíjet takový tlak, ale naopak být k sobě především laskavé. Každá z nás, ať už je matka či dcera, si musí především vážit sama sebe. Maminky by tento přístup měly vštěpovat dcerám, ale zároveň na něj nezapomínat ani u sebe,“ shrnula Mgr. Jitka Nesnídalová, psycholožka a koučka zaměřující se na oblast ženského sebevědomí.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama