reklama

DONATE – prodejna nábytku a dekorací do interiéru i exteriéru ve vašem styl

reklama

Návod, jak ze svého domova, zahrady či kanceláře vytvořit příjemné místo, kde se cítíme dobře, kde můžeme nerušeně pracovat i relaxovat, je jednoduchý. Nespoléhat na unifikovanou nabídku velkoobchodů a při zařizování interiéru i exteriéru raději navštívit showroom DONATE ve Velkých Popovicích u Prahy, kde dokáží uspokojit individuální přání a představy.

Ryze česká rodinná firma DONATE od roku 1997 nabízí originální kolekce interiérového a exteriérového nábytku z celého světa. Na jednom místě, v showroomu na úctyhodné ploše 4 000 m2, je soustředěna komplexností, rozsahem, kvalitou a stylovou pestrostí jedinečná nabídka. Na své si přijdou jak milovníci rustikální klasiky a masivního nábytku, tak příznivci moderního designu, extravagance či exotického Orientu. V sortimentu DONATE najdete vedle nábytku pro dům a zahradu i vkusné dekorace, nechybí luxusní lampy, vázy, svícny, zrcadla a řada dalších doplňků a dekoračních předmětů nejrůznějších materiálů a barev, které dokáží jedinečným způsobem podtrhnout styl a atmosféru interiéru. K dispozici jsou i designové houpačky, slunečníky, altány, lehátka, baldachýny, markýzy či stínící pergoly – nedílná součást výbavy zahrad a teras.

„Prvních pár let existence Donate bylo spojeno výlučně se zahradním nábytkem, interiéry přišly později. Co se naopak za téměř dvě desetiletí, co Donate funguje, nezměnilo, je neustálé cestování. Ty nejlepší exteriérové a interiérové kusy nábytku se totiž často skrývají v místech, kam se člověk jen tak nedostane – na Filipínách, v Indonésii nebo třeba na Novém Zélandu. Bezmála dvacet let pomáháme lidem zařídit bydlení, do kterého se budou rádi vracet, a věřím, že v tom budeme i nadále pokračovat. Stejně jako ve sledování trendů, a také, protože bez ambicí by to nešlo, v jejich vytváření,“ říká Přemysl Hejtmánek, spolumajitel rodinné firmy DONATE.

DONATE nabízí řadu vítaných služeb. Se zařizováním větších prostorů poradí zkušený architekt, záruční i pozáruční servis probíhá přímo u zákazníka a před každou expedicí k zákazníkovi projde zboží rukama truhlářských mistrů, kteří prověří jeho funkčnost a prvotřídní stav. Z aktuální nabídky můžete vybírat přímo v showroomu DONATE ve Velkých Popovicích nebo v katalogu na webu www.donate.cz. Stačí jen vstoupit!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama