reklama

3 tipy pro chlapy – Přenosná projekční plocha, stylové elektrokolo a praktický akušroubovák

reklama

Nové stylové a flexibilní projekční plochy Solo a Solo Pro od kultovní společnosti Screen Innovationsbudou ozdobou interiéru, gardenparty a třeba i letního výletu či dovolené. Jejich zásadní výhodou je elegantně rychlá instalace na libovolném místě. Díky jednoduchým a nenápadným úchytům umístíte plochu tam, kde právě potřebujete – na zeď, okno, terasu nebo třeba na karavan. Rozvinete a během chvíle sledujete svůj oblíbený film, pořad, nebo fotografie.

Motory této rolovací projekční plochy jsou napájeny dobíjecím lithiovým článkem s výdrží až 2 roky po jednorázovém nabití. Pokud chcete, aby bylo pouzdro plátna opravdu nenápadné, vyberte si jeden z dvanácti od stínů v barvě vašeho interiéru či exteriéru. Celé plátno se pohodlně svine do cca 7 cm vysoké kazety.

Stylová elektro „skládačka“ HECHT COMPOS

Nepřehlédnutelné městské elektrokolo HECHT COMPOS oceníte při jízdě po městě, ale i v terénu. Zajímavostí je, že výkonný Li-ion akumulátor Samsung je ukrytý v rámu kola, takže nikdo ani nepozná, že vám s pohonem někdo pomáhá. A když pojedete ve městě na pracovní schůzku, ani se nezpotíte. Skládačku můžete pohodlně sbalit do kufru auta nebo do karavanu – na kratší výlet, nebo třeba celou dovolenou.

Kolo je možné několika pohyby rychle složit, a proto se s ním snadno vejdete do výtahu, nebude vám překážet ani v kanceláři nebo v bytě. Hecht Compos je osazen přehazovačkou Shimano, přední odpruženou vidlicí a na předním i zadním kole je kotoučovými brzdami TEKTRO ARIES.

Praktický akušroubovák HECHT 1150

Aku šroubovák Hecht 1150 jistě oceníte, protože bolavé zápěstí od běžného šroubováku není nic příjemného. A občas je třeba něco sešroubovat. Aku šroubovák zaujme kompaktními rozměry a bohatou výbavou bitů i několika vrtáků. Pro techniky pár informací: šroubovák je schopen dosáhnout kroutícího momentu až 4 N.m., je vybaven kvalitním Li-on akumulátorem 3,6 V o kapacitě 1,5 Ah a pod sklíčidlem je umístěno LED světlo, které při práci osvětluje pracovní prostor.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama