reklama

Absolonová: Druhý potomek se narodí ve stejný den jako Tadeáš

reklama

Pár slziček i kupa štěstí, tak prožívala v divadle Studio DVA loučení se svou parádní rolí Funny Briceové v americkém muzikálu Funny Girl Monika Absolonová. Za pár měsíců jí čekají další mateřské povinnosti, takže si dá do září příštího roku pauzičku.

„Je to tak, ale čeká mě ještě jedno loučení na téhle scéně. 16. června to bude rozlučka s rolí Márie Evy Duarte de Perón v muzikálu Evita. Oboje to jsou moje srdeční záležitosti, zatímco Fanny Girl ale na zmíněný rok a něco tady v divadle skončí, hlavní roli v Evitě bude hrát
v dalších představeních Radka Fišarová,“ uvedla Monika.

Jak přiznala Studio DVA je pro ní druhým domovem. „Je tu fantastická banda lidí, mezi nimiž se cítím velice dobře. Jsou milí, vlídní, pohodoví a umí. Bude se mi stýskat, ale maminkovské radovánky jsou na prvním místě. Určitě ale rok bez kolegů nevydržím a přijdu mezi ně, ať už s kočárkem nebo jen tak,“ doplnila zpěvačka a herečka, která je momentálně v pohodě a bez těhotenských problémů.

Na otázku, zda malý Tadeáš bude mít brášku nebo sestřičku, trošku zamlžila. „My to samozřejmě víme, ale ještě nějaký čas si to necháme pro sebe. Ale jednu porodní zajímavost prásknu. Tadeáš se narodil 20. listopadu 2015 a na stejný den, tedy dvacátý listopad mám termín porodu druhého potomka. Kdyby to klaplo, bude to paráda, ovšem když ne, nic se nestane. Cítím to jako všechny maminky – hlavně zdraví…,“ s úsměvem dodala Monika Absolonová.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama