reklama

Pat a Mat, naši dva známí kutilové, znovu v akci

reklama

Oblíbené postavičky Pat a Mat se staly populární nejen mezi dětmi, ale i dospělí se rádi podívají, jak se nemá kutilství dělat. Nová dobrodružství oblíbených hrdinů můžete znovu vidět v novém filmu Pat a Mat znovu v akci a jeho premiéru si nenechaly ujít známé tváře. Svoji dceru vyvedla na film moderátorka Kristina Kloubková, s rodinou přišel i zpěvák Michael Foret, bez herce Filipa Blažka přišla i jeho manželka Jolana s dětmi.

A o čem nová dobrodružství Pata a Mata jsou? Přestěhovali se do nových domů, kde na ně čekají nové kutilské výzvy a nové příhody. Pro Pata a Mata není nic problém, ať již se jedná o boj s rojem včel, opravu elektrické sekačky, ucpaný odpad, boj s krtkem nebo stavbu nové skalky. Pro tyhle dva není žádná komplikace překážkou a žádná výzva dostatečně velká. Vyčistit komín? Postavit nový plot? Pat a Mat si dokáží poradit s každým problémem. Kutění je pro ně zábava a dokážou si ho patřičně užít. Naší známé dvojce vůbec není cizí ani moderní řešení a tak se stanou odborníky v užití solární energie nebo instalaci bezpečnostních kamer.

Pat a Mat, jak jsme již zvyklí, přinášejí zábavu na ostří šroubováku a legraci až se hřebíky budou prohýbat. Doma to raději nezkoušejte!

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama