reklama

Absolventské představení studentů DAMU Láska, sex a trápení 6. června v KAFE DAMU

reklama

Chtěli jste někdy vědět, kdo je na druhém konci hovoru té plačící volající v tramvaji? O čem si špitají chichotající se holky u stolečku v rohu kavárny? Smějou se mně a proč jsou tak nahlas? Obyčejné i absurdní situace ze života, setkání v kavárně na pomezí reality a fikce můžete zažít během představení Láska, sex a trápení 6. června v 17h v prostoru KAFE DAMU v Karlově ulici. Představení bude uvedeno v rámci klauzurního festivalu Proces.

Láska, sex a trápení je absolventským projektem talentované herečky a tanečnice Julie Šurkové, studentky magisterského studia na KALD DAMU. Autorský večer o různých podobách lásky, vztahů, sexu, milování a trápení je pozoruhodnou „talkshow“, kde moderátorem je téma samotné, herci i diváci. Pod režijním vedením Adama Skaly a pedagogickým vedením Braňa Mazúcha si tři herečky – spolu s Julií Šurkovou také Lumíra Přichystalová a Nataša Mikulová– pohrávají s důvěrně známými situacemi a dotváří je leckdy nečekaným způsobem.

„Náš absolventský projekt jsme původně koncipovali jako klasickou inscenaci, během tvůrčího procesu se z ní však vyvinul docela netradiční a myslím, že velmi zajímavý formát. Po březnových reprízách bychom jej rádi uváděli každý měsíc vždy v jiném obsazení, včetně nehereček. Hlavní myšlenka spočívá v otázce, jaké to asi je, nahlédnout do soukromí, do života cizího člověka, třeba když náhodně vyslechnete hovor od sousedního stolku v kavárně…,“ říká Julie Šurková.

Inscenace Láska, sex a trápení vznikla spoluprací mezi katedrami alternativního a loutkového divadla a katedry činoherního divadla DAMU, za finanční podpory vnitřního grantu AMU.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama