reklama

Vítěz Velké ceny Monaka v Praze! Přijďte do Praga Areny, porazte Antonia Fuoca a vyhrajte hodinky Corum za 100 tisíc!

reklama

Uličky Monte Carla patří k nejprestižnějším tratím nejen v kalendáři formule 1, ale také formule 2. Jezdec, který zde dokáže vyhrát, musí být fakt dobrý. Letos se to v rámci seriálu F2 podařilo pilotovi Ferrari junior Academy a české stáje Charouz Racing System. Antonio Fuoco dorazí už 6. června do Praga Arény a vy můžete být u toho! Ba co víc, můžete s ním změřit síly na motokárové trati. Budete mít lepší čas? Tak vás čeká luxusní odměna!

Něco takového se nevidí každý den! Aby se borec, který pokoří trať monackého knížectví objevil v Praze? A ještě dal všanc své umění přímo na trati, kdy ho může vyzvat naprosto každý a poměřit se s jeho časem? Antonio Fuoco (mimochodem, má 13. 6. svátek) to přesto riskne. Nakonec, může si to jako někdejší motokárový mistr světa dovolit. Na druhou stranu je to pořád jen sport, stát se může ledacos a nikde není psáno, že mezi motokárovými fanoušky není někdo lepší. Už ve středu 6. června v 18. hodin můžete za italským pilotem české stáje dorazit do Praga Arény (Jiřího ze Vtelna, 1731/11, Praha 9). Zjistěte, jaký čas na dráze zajel a pak máte několik týdnů na to, abyste ho překonali.

Podrobné informace o soutěži o hodinky renomované švýcarské značky Corum za 100 tisíc korun (https://www.beny.cz/hodinky-corum)  a další hodnotné ceny najdete na webových a facebookových stránkách Praga Arény už od úterý 5. června. A pozor, dobrá zpráva. Pokud se nikomu nepodaří pokořit čas Antonia Fuoca, ceny přesto „nepropadnou“. Odnesou si je ti z vás, kteří se času jezdce Formule 2 nejvíce přiblíží.

Vždycky je ale dobré se učit od nejlepších, poznat jejich „fígle“. Antonia, ale i druhého jezdce Charouz Racing System Louise Delétraze (ten mimochodem momentálně v Praga Areně drží stále platný rekord trati), vedoucího muže německé Formule 4 Lirima Zendeliho a českých mladíčků Toma Beckhäusera a Petra Ptáčka junior, který přijede primo ze závodu F4 ze slavné italské Monzy se můžete zeptat osobně. 6. června od 18. hodin pro vás budou k dispozici v rámci autogramiády, můžete se s nimi vyfotit, ale třeba i se zajíčky prestižního magazínu Playboy. Zároveň můžete okouknout motokárovou dráhu, „přečíst“, jaká taktika bude nejlepší cestou k vašemu úspěchu a třeba už si rovnou zazávodit a zkusit své štěstí.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama