reklama

Active Pureness: Kompletní péče pro mastnou pleť

reklama

Základem krásné pleti je rovnováha, maz se může otočit z pozice spojence a stát se vážným problémem pro pleť, a to v případě, že se změní aktivita a mazové žlázy nejsou v rov­nováze. Nadbytečná produkce mazu definuje stav pleti známý jako „mastná pleť“.

Mastná pleť má lesklý vzhled, je hutná a má rozšířené póry. Tento typ pleti má tendenci vytvářet černé tečky a další vady. Na dotek je mastná a kluzká, obzvláště v zóně T, která se skládá z čela, nosu, brady a také na dekoltu a mezi ramenními lopatkami. Tento stav postihuje více muže než ženy a velmi často se vyskytuje u adolescentů. Italská kosmetická firma [ comfort zone ] přináší péči pro dokonale čistou pleť.

Inovace Active Pureness  od [ comfort zone ] posílila složení a obohatila nabídku pro čistotu, obnovu a zmatnění mastné pleti a to ještě efektivnějším způsobem než kdy dříve. Díky kombinaci alfa-poly hydroxy kyselinám, směsi bílého a zeleného jílu a přírodního extraktu Mangostany lahodné, dokáže tento systém ve všech fázích, které tvoří akné jeho tvorbě předejít a zachovat čistou a matnou pleť. Nový Active Pureness dodržuje filozofii vědecky-vytvořených vědomých složek , bez silikonů, parabenů, minerálních olejů a dosahuje až 96 % složek přírodního původu. Neobsahuje sles ani další sulfáty, které jsou agresivní k pokožce. Active Pureness je ideálním řešením pro problematickou, mastnou a nečistou pleť, působí jako prevence akné a černých teček.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama