reklama

Naturalis Better: Maximálně účinný bio deodorant bez solí hliníku

reklama

Na český trh konečně dorazil funkční přírodní deodorant! Na svědomí ho má italská značka Naturalis Better a má přesvědčit i běžného spotřebitele včetně mužů, že deodorant může spolehlivě chránit po celý den i bez solí hliníku, parabenů a dalších rizikových látek.

Soli hliníku dávají mnozí vědci do souvislosti s prudkým nárůstem rakoviny prsu v posledních dvaceti letech. A i když se některé teorie rozcházejí, hliník patří mezi kontroverzní a rizikové suroviny, které sice chrání před pocením, zatím však nebyl přesně prozkoumán jejich dopad na lidský organismus.

Bio deodorant Naturalis Better každého přesvědčí o své účinnosti – i bez rizikových látek a syntetických parfemací! Základem roll-onu je léčivka aloe vera, která hojí podrážděné podpaží, a výtažky z heřmánku, myrty a měsíčku se starají o celodenní svěžest. Bio deodorant nezabraňuje pocení, výborně si však poradí s rozkladem bakterií. Právě tuto funkci zde má na starosti éterický olej z levandule a rozmarýnu, který podpaží dlouhodobě dezinfikuje.

Z esencí hojivých květin a bylin byla namíchána krásná svěží vůně, která vydrží celý den a stejně jako parfém i deodorant Naturalis Better se rozvoní při zvýšené fyzické námaze.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama