reklama

Adrenalinová party s hvězdami air racingu přinesla záplavu zábavy i kapku naděje

reklama

Adrenalin, extrémní sporty a nadpozemská atmosféra zavládly v pětihvězdičkovém Buddha-Bar Hotelu Prague, který patří do portfolia největší české hotelové skupiny CPI Hotels. Hlavními hvězdami tradiční party pro obchodní partnery, letos s podtitulem „Extreme party on the wings“, byli piloti světové série Red Bull Air Race, Martin Šonka a Petr Kopfstein nebo legendární závodník Petér Besenyei.

Mezi hosty nechyběla ani řada známých osobností kultury a byznysu. Vrcholem programu bylo vystoupení mistra světa a České republiky v Bike Trialu, Petra Krause a break dance show skupiny Best b-boy crew. Party měla i letos charitativní rozměr, hosté v tombole s atraktivními výhrami přispěli 22 900 Kč na konto Nadačního fondu Kapka naděje.

Symbolický šek z rukou ředitelky Buddha-Bar Hotelu Prague, Veroniky Fajčíkové, převzala prezidentka a zakladatelka Kapky naděje, Vendula Pizingerová. Kromě výborného jídla a pití z kuchyně restaurace Siddharta Café mohli hosté vyzkoušet exotické hmyzí speciality jako cvrčky, červy nebo štíry. Pro adrenalinové nadšence byly připraveny simulované lety ve virtuální realitě.

Pětihvězdičkový butikový Buddha-Bar Hotel Prague byl otevřen v roce 2009 jako první hotel z řetězce Buddha-Bar Hotels & Resorts inspirovaného legendární značkou zážitkových restaurací Buddha-Bar. Nachází se v Jakubské ulici v centru Prahy nedaleko Staroměstského náměstí. Nabízí ubytování ve 35 pokojích a 3 luxusních apartmá.

Koncept je založen na spojení výrazného nadčasového designu s orientálními asijskými prvky a francouzského kolonialismu s nejnovějšími technologiemi, které hostům přinášejí maximální komfort. Hotel nabízí originální fúzi vytříbených kulinářských chutí ve dvou “eatmosphere” restauracích – Siddharta Café a Buddha-Bar. Pro aktivní odpočinek je hotel vybaven Spa Suite s jacuzzi, parní lázní, krbem a oddychovou zónou a masážemi.

Buddha-Bar Hotel Prague stabilně boduje na předních příčkách hodnocení cestovatelských portálů, pohybuje se v první desítce nejlepších hotelů České republiky podle TripAdvisor.com. Je také vítězem evropských cen World Travel Awards v kategorii Nejlepší butikový hotel pro rok 2016. V minulosti byl zařazen mezi TOP 10 nejromantičtějších hotelů světa v anketě prestižního kanadského magazínu Reader´s Digest.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama