reklama

Adrenalinové léto s energií od Rockstar

reklama

Je tady léto – čas zábavy, vzrušení a nezapomenutelných zážitků. K tomu všemu budeš potřebovat pořádnou porci energie, kterou ti dodá energetický drink Rockstar. Vrhni se do dobrodružství naplno!

Jedinečná kombinace taurinu, guarany, ovocných šťáv a vitaminů přináší okamžitou vzpruhu, ať už jsi za volantem, na party nebo uprostřed náročného atletického výkonu. Vyber si svůj adrenalinový sport a jednu z osvěžujících chutí, které dodají letním zážitkům tu správnou jiskru. Nuda nemá šanci!

ROCKSTAR ORIGINAL

Buď originální a vyber si svou akční zábavu. Rozjeď to třeba na prkně se čtyřmi koly jako Diana Augustinová, která svůj závodní snowboard v létě mění za skate. Troufni si na odvážné triky nebo jen ujížděj s větrem ve vlasech. Rockstar Original ti kromě energie přinese smršť originálních nápadů.

ROCKSTAR PUNCHED GUAVA  

Nech se unést fantastickou směsí tropické guavy a dalších ovocných šťáv, která tě okamžitě zbaví únavy i strachu. Překonej přírodní zákony a gravitaci jako Libor Podmol, mistr světa ve freestyle motocrossu. Ať naskočíš na dirt bike, horské kolo nebo starou babetu, s Rockstar energydrinkem budeš mít jízdu svého života zcela pod kontrolou.

ROCKSTAR XDURANCE BLUEBERRY

Ovládni vodní živel a vyzkoušej si chůzi po hladině. Světový šampion ve wakeboardingu Rusty Malinoski ví, že největší zázraky se nedějí mezi nebem a zemí, ale mezi nebem a vodou. Rockstar XDurance se směsí borůvek, granátového jablka a Acai tě promění v neúnavného akrobata a navždy změní tvůj pohled na svět.

ROCKSTAR SUPER SOURS BLUE RASPBERRY

Následuj svou cestu, i kdyby měla vést kolmo vzhůru nebo nad propastí. Borci z freerunningového teamu Urban Freedom zdolají každou překážku s pružnou elegancí jaguára a nikdy jim nedojde dech. Stejnou porci energie ti dodá prvotřídní palivo v podobě kyselého drinku Rockstar s osvěžující chutí modré maliny.

ROCKSTAR SUPER SOURS GREEN APPLE

Užij si jízdu na ostří nože! Potřebuješ jen sílu, energii a stroj, kterému budeš vládnout pevnou rukou – tak jako stuntrider Richard Mošna své čtyřkolce. Superkyselá směs jablek, ženšenu a dalších povzbuzujících látek postaví do pozoru tělo i mysl, budeš lepší, silnější, rychlejší. Vyskoč do sedla svého železného oře a proměň se v neohroženého kaskadéra.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama