reklama

TZ OSUN – sluneční brýle, nepostradatelný společník na léto!

reklama

Sluneční brýle jsou nepostradatelný doplněk, bez kterého zpravidla za slunečních dnů neopouštíme byt. Spolu s kabelkou, klíči a mobilem je to zkrátka věc, která musí s námi ven. Měly by být proto nejen kvalitní, ale také krásné, a když budou takové, jaké z celého okolí nikdo jiný nemá, nebude to rozhodně na škodu.

Přesně tak uvažoval i návrhář italské značky Fullspot Emanuelle Magenta, když se mu pod rukama rodily brýle O sun. Jsou vyrobené z velmi kvalitního materiálu Grilamid, který je vysoce odolný, lehký a bezpečný při kontaktu s pokožkou. Jejich design je nápaditý a originální. Už je dámy jen na vás, abyste si vybraly takové, které vám budou nejvíce slušet. Vyzkoušíte originální transparentní rámečky, nebo zůstanete u klasiky – černých či hnědých? Můžete se i odvázat a dopřát si květované brýle! Desítky drobných červených kvítků vás jemně žensky rozzáří. Možná se vám ale více hodí obroučky v dřevěném designu ve stylu safari…

O click

Hodinky na řetízku jako šperk – to jsou O click italského výrobce Fullspot. Skvěle se hodí k šatům, ale třeba i ke sportovnímu topu. Kovový řetízek dlouhý 78 cm můžete zkrátit dle potřeby. Můžete s nimi i zmoknout nebo protančit noc. Obal ciferníku je vyroben z kvalitního měkkého plastu a strojek Quartz od Citizen dělá z tohoto šperku spolehlivě přesný stroj! Vyberte si z barev – zlatá, stříbrná, bílá nebo neonová. Ciferník o průměru 25 milimetrů je u některých barevných kombinací osázený krystalky Swarowski. Zazářete s originálním náhrdelníkem! Hodinky O click jsou navržené i vyrobené v Itálii.

O clock

Přesný čas a zábavné kombinace – to jsou hodinky O clock italské značky Fulspot. Jejich minimalistický design, moderní materiály a syté barvy přesně naplňují filozofii svého výrobce. Jako doplněk vyniknou samostatně, skvěle je ovšem sladíte s kabelkami O bag nebo O basket. Jsou tak lehké a pohodlné, že je na ruce skoro neucítíte. Příjemný, měkký a omyvatelný silikonový náramek v mnoha barevných variacích můžete dle své fantazie kombinovat s ciferníky různých designů. Je libo bílý, černý, zrcadlový, s Mickey-Mousem nebo neonový? Svůj styl si určitě najdete. Hodinky O clock jsou vybaveny kvalitním strojkem Quarz a mají snadno vyměnitelné baterie. Pružný silikonový řemínek je na trhu ve dvou velikostech.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama