reklama

Alcatel A3 – cenově dostupný smartphone se čtečkou a pětipalcovým HD displejem

reklama

Společnost TCL Communication uvedla na český a slovenský trh cenově dostupný pětipalcový smartphone Alcatel A3. Novinka v sobě spojuje atraktivní design, bezpečnost v podobě čtečky otisků prstů či kvalitní fotoaparát, který nabízí až 16Mpx snímky. Telefon s podporou rychlého LTE internetu je určen mladým lidem, kteří propadli kouzlu sdílení zážitků na sociálních sítích a hledají zařízení s optimálním poměrem ceny a kvality. V ČR a SR se Alcatel A3 prodává za 3999 Kč, resp. 149 eur včetně DPH. Na výběr je černá varianta s černým předním panelem a bílá varianta s bílým předním panelem.

 „Od našich zákazníků víme, že u telefonu je pro ně zásadní focení a sdílení fotek a také hraní a streamování videí. Alcatel A3 jim právě tohle přináší, a navíc přidává atraktivní vzhled a ve své cenové kategorii vzácnou čtečku otisků s mnoha funkcemi, říká Tomáš Chrastil, který zastupuje v Česku a na Slovensku značku Alcatel.

Stylový design
Alcatel A3 nabízí metalický rámeček, tenký design a zadní kryt s důmyslným lesklým povrchem, který vytváří 3D efekty. Kromě toho telefon zaujme i detaily, jako je zapínací tlačítko s jemnou texturou, které zpříjemňuje jeho ovládání.

Více soukromí s chytrou čtečkou otisků prstů
Pro zachování maximální bezpečnosti je Alcatel A3 vybaven přesnou čtečkou otisků prstů, která nabízí i funkci Režim soukromí pro ochranu vašich citlivých dat. Kromě odemčení telefonu můžete pomocí čtečky nastavit až pět různých otisků pro přístup k pěti vašim oblíbeným aplikacím přímo ze zamykací obrazovky.

Selfie aplikace
Alcatel A3 pomáhá lidem aktivním na sociálních sítích vytvářet a snadno sdílet fotografie a videa. Je vybaven přední 5Mpx kamerou (až 8Mpx fotky) s přisvícením a zadním 13Mpx fotoaparátem s LED bleskem, který pomocí interpolace zvládá až 16Mpx snímky.

Selfie fotky můžete pořídit jediným dotykem snímače otisků prstů, různé zábavné efekty a živé filtry k nim přidáte pomocí aplikace Face Mask. Díky aplikaci Face Show vytvoříte z vašich selfíček videoanimaci a můžete ji sdílet. Ve fotografiiích si snadno uděláte pořádek s aplikací Selfie Album a nechybí ani aplikace Instant Collage, díky níž snadno složíte z vašich momentek koláž.

Ostrý obraz při hraní
Prohlížení fotek a sledování videí na 5“ IPS displeji s HD rozlišením bude dobře čitelné i na přímém slunečním světle. Díky rychlému 4G (LTE) připojení a svižnému čtyřjádrovému procesoru zvládne telefon bez problémů i online hry a streamování videí. O čistý zvuk se stará integrovaný přední reproduktor.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama