reklama

Zpříjemněte si léto: Osvěžující nápoje plné vitamínů, občerstvení na párty i svačina na cesty snadno a rychle

reklama

Léto je časem výletů, sklizně úrody ze zahrádky, párty pod širým nebem a dalších příjemných aktivit, při kterých oceníte praktické pomocníky – malé domácí spotřebiče gorenje. 

Jednoduše proměnit čerstvé ovoce a zeleninu v zdravý mixovaný nápoj či přesnídávku plnou vitamínů, vyrobit těsto, nasekat maso a mnoho dalšího dokáže Power Blender víceúčelový mixér BPC2B. Stačí jemným otočením knoflíku vybrat jeden z přednastavených programů (ovoce, zelenina, led, sójové mléko, ořechy, jemné) a stisknutím tlačítka spustit start. Ruční mixer HBX883QW, novinka v sortimentu gorenje, díky několika typům nástavců za pár minut vykouzlí delikátní pomazánku, našlehaný krém či hladkou majonézu na to nejlepší občerstvení. Vydáte-li se na cesty, nezapomeňte na vydatnou svačinu!

Spolehlivě a bezpečně ji zabalíte s pomocí vakuové svařovačky fólií VS120E, která dokáže odsát vzduch a pevně tak uzavřít folie, vakuové sáčky i nádoby, což oceníte i při skladování čerstvého ovoce a zeleniny. Ať je letní den jakkoliv horký, s elegantním výrobníkem ledu IMC1200B budete mít zásobu ledu vždy na dosah. Za den zvládne vyrobit 12 kg XL ledových kostek – jednu dávku za 9 minut!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama