reklama

Aleš Cibulka pustil do světa další kalendář pro pamětníky

reklama

Po „únavě materiálu“, jak říká, kdy na nějaký čas začátkem roku vysadil z tempa, maká Aleš Cibulka zase jako fretka. Jeho nejnovějším počinem je v pořadí už devátý kalendář pro pamětníky na rok 2017. A jak tvrdí, rozhodně nebude poslední.

„Vždycky, když dopíšu ten jeden kalendář a odešlu do tiskárny, tak žiju půl roku v hrůze, že do toho, který by měl následovat nebudu mít co psát. Že už všechno už bylo. V lednu si zařídím v počítači nový wordový kalendář a tu něco najdu, onde také a najednou zjistím, jo, mám zase materiál na další dílko. A tak to jede už několik let. Prostě počáteční hrůzu vystřídá úleva a i dobrý pocit. Nikdy se nic neopakuje, všechno je v mých kalendářích jen jednou, stejně jako je to u kmotrů, kteří mohou křtít také pouze jednou. A protože příští rok vyjde už desátý kalendář, tedy jubilejní, rád bych uspořádal i sjezd všech kmotrů,“ uvedl Cibulka.

Letošní kmotřičkou byla herečka Jana Štěpánková, která si ještě před samotným křtem se zájmem Cibulkovo dílko prolistovala a spokojeně přikyvovala. „Je, jako vždycky pěkný, plný zajímavostí a fotografií. Líbí se mi,“ nechala se slyšet Štěpánková.

Kromě ní ovšem na křest dorazila celá plejáda dříve i později narozených kumštýřských osobností. Jako tradičně se objevil Jan Přeučil s manželkou Evou Hruškovou, Eva Pilarová s manželem, Marie Tomsová, Dáda Patrasová, Gustav Opustil, Valentina Thielová, Hana Křížková a řada dalších.

„Víte, i kdyby ten kalendář už nikdy nevyšel, jako že vycházet bude, tak musíme tohle podzimní setkání zachovat. Setkáváme se tu s přáteli a kamarády a bereme to tak, že tímhle mejdánkem U mrtvýho ptáka definitivně uzavíráme léto. Je to už taková neodmyslitelná součást života herců, zpěváků, moderátorů, jedním slovem všech, kdo se mají rádi, a tak to bude i do budoucna,“ dodal Aleš Cibulka.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama