reklama

Modelka Andrea Verešová ráda utrácí!

reklama

Modelka Andrea Verešová ráda utrácí. Nákupní horečkou trpí pravidelně několik dní v měsíci. Ráda dělá radost sobě i své rodině. Pro manžela vybírá oblek a dětem nakupuje nejradši oblečení. Pro sebe zase nejraději nakupuje boty nebo šperky.

„Miluju boty a doplňky. Miluju bižuterii, kterou můžu kombinovat a oživit tak různé outfity. Móda je hra, která mne baví. Hezké oblečení stejně jako jiná forma umění dělá náš život a tím pádem i tenhle svět hezčím a veselejším! Móda není hřích. Naopak. Je způsobem sebevyjádření a zvyšuje sebevědomí. Cítit se dobře znamená i dobře vypadat,“ prozradila Andrea Verešová na nákupech v Domě módy na Václavském náměstí. Svůj šatník ráda oživí i hezkým prádýlkem. Dává přednost francouzským značkám.

Ti vědí, jak udělat výborné víno, sýry, parfémy i spodní prádlo. Andrea pro nákupy zvolila velmi elegantní pánský styl, který jsme viděli například u Angeliny Jolie nebo Daniely Peštové. S půvabným kloboučkem vypadala jako nádherná italská mafiánka. Byla k nepřehlédnutí a otáčeli se za ní přítomní dámy i pánové. Re-opening obchodního domu s příznačným názvem Dům módy na Václavském náměstí si nenechal ujít ani herec Míra Nosek, elegán, ani moderátor Petr Vojnar.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama