reklama

Alice Bendová se drží zásady, že než repliku tak, to raději nic!

reklama

Herečka a moderátorka Alice Bendová má spoustu zálib a jednou z nich je kochání se uměním. Ti, co ji znají, ty vůbec nepřekvapí, že chtěla na vlastní oči vidět originál obrazu Emila Filly, protože je velkou obdivovatelkou tohoto českého velikána.

Byla naprosto nadšená, že Zátiší s jahodami je tak blízko všem jeho příznivcům. Stačí totiž jen navštívit pražské nákupní centrum Europark Štěrboholy, které tuto výjimečnou podívanou pro své návštěvníky připravilo.

Ráda by ho prý měla doma, ale cena obrazu je tak vysoká, že na něj nemá: „To bych musela opravdu hodně, ale hodně přidat v práci,“ smála se skvěle vypadající Bendová. „Já si počkám, budu šetřit,“ ještě dodala s lehkou nadsázkou. Rozhodně by si však nikdy doma nepověsila repliku, to prý raději nic a stejné to má i s kabelkami a botami. „Nebudu si přeci kupovat kabelku, když na ní nemám. Buď si koupím originál a budu ho hodně nosit anebo si kabelku prostě nekoupím a klidně budu chodit s obyčejnou síťovkou,“ vysvětlila Bendová, jak to má se vztahem k originálům, replikám a fejkům.

Foto: Europark

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama