reklama

Andělské krásky Domanská a Válková vyčaroval dětské úsměvy

reklama

Vedení Fakultní nemocnice v Motole se podařilo rozzářit oči dětí, které musí na lůžku trávit předvánoční období. Jako každoročně proběhla v největším zdravotním zařízení Česka mikulášská besídka, tentokrát za účasti dětských oblíbenců a tváří ze světa showbyznysu.

Malé pacienty na oddělení Dětského kardiocentra potěšili v tradičních maskách Petr Vágner v roli Mikuláše, Mirek Cipra jako čert a hříšně krásní andělé Česká Miss World 2011 Denisa Domanská a Česká Miss 2010 Jitka Válková. Mikuláše v Motole se také zúčastnil Michal Nesvadba, plyšové postavičky Jů a Hele nebo moderátorka Monika Marešová.tvrtek 5. prosince ve Fakultní nemocnici. Do tradičních masek se převlékli také hvězdní hosté.  „Jako malá jsem se čertů bála a schovávala jsem se před nimi pod stolem. Paradoxně jsem již několikrát v převleku za čerta vystupovala, ale role anděla je moje premiéra. Tady v Motole jsem na Mikuláši již poněkolikáté. Dětí, které zde tráví předvánoční období, je mi velmi líto. Jsem moc ráda, že jsme mohli alespoň na chvíli vnést do jejich očí malé jiskřičky,“ uvedla Jitka Válková.  

Odborný dozor

Na čerta, Mikuláše i krásné andělíčky bedlivě dohlížel i prof. MUDr. Jan Janoušek, Ph.D., primář Dětského kardiocentra. Kromě tradiční tour po dětských odděleních, vedení nemocnice v čele s ředitelem nemocnice JUDr. Ing. Miloslavem Ludvíkem a vedoucí odboru komunikace Pavlínou Dankovu, uspořádalo i nadílku pro děti svých zaměstnanců. Jídelna FN v Motole se tak rázem změnila v nebeskou maskérnu, vedle níž si zřídili svou dílnu andělé, a nechyběly ani soutěže. Nebesky-pekelný rej utichl jen při vystoupení čertíka Šikuly, Michala Nesvadba a populárních postaviček Jů a Hele.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama