reklama

Verešová nafotila svůj další kalendář

reklama

Projekt s pracovním názvem Andrea  2014 bude opět jeden z nejprestižnějších u nás. Jde o kalendář na příští rok, ve kterém se v „hlavní roli“ představí miss Slovenské republiky 1999 a slovenská topmodelka Andrea Verešová.

Andrea v modelingu prorazila již v 16 letech vítězstvím ve slovenské prestižní modelingové soutěži Elite model look. Již několik let žije s rodinou v České republice, je vdaná a má dvě děti. Kalendář Andrea 2014 letos pomůže Nadačnímu fondu Pink Bubble. Andrea se tentokrát předvede v plné své kráse s minimální make upem! „Po kráskách jako Taťána Kuchařová a Petra Faltýnová , které byly tvářemi v minulých letech, jsme letos oslovili Andreu. To, že je krásná všichni dávno víme, ale její přirozená krása mě opravdu ohromila a jsem ráda, že ji právě v tomto kalendáři ukážeme na několika fotkách velmi přirozenou, protože je faktem, že málokterá modelka či herečka si to může dovolit obzvlášť, když už jí není 20,” usmívá se Michaela Fotulová z produkční společnosti Kisses s.r.o. Kalendář tedy Andreu ukáže v její co nejpřirozenější podobě a nafotil ho Benedikt Renč.

Všechno v pohodě

Renč není pouze bratr známého českého režiséra ,ale především je to přední český módní fotograf žijící v Praze. Spolupracuje s předními módními časopisy. „Focení proběhlo hladce. Chtěl bych poděkovat celému týmu za profesionálně odvedenou práci. když je dobrý tým a krásná modelka, jde všechno snáz,” říká k focení Ben a dodává,  „jsme zvědaví na konečný výsledek, až kalendář dostane svou konečnou podobu. Doufám, že se bude lidem líbit a na křtu bude co zapít. Fashion poloha, do které jsme Andreu na fotkách nasměrovali, jí velmi svědčí. Jsem zvědav na reakce lidí!” Vybírat fotografie Benovi pomáhal dokonce i manžel Andrey Daniel Volopich.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama