reklama

Andrea Čunderlíková: Chlapi ji milovali, ženy neměly rády

reklama

Ač je to už drahnou dobu, kdy vznikal legendární Dietlův seriál Nemocnice na kraji města, představitelka jedné z hlavních postav, zdravotní sestry Iny, Andrea Čunderlíková, se dodneška nezbavila nálepky unylé a málomluvné osoby. Navíc bývala i objektem domácích třenic, kdy jí mužské diváctvo milovalo a ženské nenávidělo.

„Trošku mi to vadí, ale opravdu jen minimálně. Všichni, kdo mě neznají, si myslí, že i v reálu jsem taková, jaká byla Ina, ale hluboce se mýlí. Nejsem totiž vůbec plachá, ani nemluva, spíše dost ukecaná. Víte, manžel mi občas říká, že by tu Inu semtam na pár minut skousnul, aby si užil klidnou chvilku,“ s úsměvem vysvětlila Andrea, která k téhle roli ještě přisadila poznámku. „To byla jedna strana mince, na druhou stranu se ovšem musím pochválit a říci, že jsem sama se sebou spokojená, protože tu seriálovou osobu, která je absolutně mým protipólem, jsem, myslím si zvládla dobře. I když to byla opravdu dřina a role mi dala zabrat. Takže tvrdím, já nejsem Ina, jsem Andrea!“

Je třeba potvrdit, že Andrea Čunderlíková opravdu není puťka, sedávající v koutě, ale stále aktivní a milá žena. Škoda, že nedostala šanci předvést se v roli, která by byla jejímu naturelu blízká. Ale, co není, může být. Co kdyby přišla nabídka se scénářem, který by byl třeba i komediální a ukázal Andreu Čunderlíkovou jinou, než byla nudná Ina. „Jejej. Určitě bych do toho šla. Samozřejmě s jistou dávkou obav a strachu, protože už dlouho nehraji, ale neváhala bych ani minutu,“ přiznala „bývalá“ herečka, jejímiž láskami jsou především vnučky a babinec.

„Mám pětiletou Sofii a Julinku, které bude v neděli devět let. A její, v uvozovkách „významné“ narozeniny společně řádně oslavíme a dojde i na hraní. Vnučky jsou pro mě velkou vzpruhou a strašně moc je miluju. A ten babinec? To je partička osmi až deseti kamarádek. Už pěknou řádku let se scházíme a pořádáme dost časté večírky. Když jsme začínaly s babinci vydržely jsme povídat a bavit se do časných ranních hodin, teď už se rozcházíme před půlnocí. A změnil se i repertoár našich diskusí. Nejprve jsme drbaly chlapy, postupem času přešly na výměnu názorů o výchově dětí, pak přišla doba na probírání diet a výměnu názorů na hubnutí. Prostě i u nás probíhal životní i diskusní vývoj a teď rozebíráme snad už úplně všechno,“ dodala Andrea Čunderlíková, kterou jsme spolu s jejími největšími kámoškami Janou Švandovou a Veronikou Freimanovou a také kapelou Black buřinos a Alešem Cibulkou zastihli ve studiu S1 Českého rozhlasu, kde probíhal tradiční a oblíbený pořad Tobogán. A zmíněné dámy byly, jak jinak, jeho velkou ozdobou.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama