reklama

Marta Jandová podniká s rodinou výlety na koloběžkách

reklama

První jarní den je za námi a tak je správný čas poohlédnout se po sportovním vyžití venku. Zpěvačka Marta Jandová vyhledává aktivity vhodné pro celou rodinu, a proto si pořídili koloběžky. Pro zpěvačku byla při výběru zásadní bezpečnost, ale také jednoduchá skladnost. Přední český výrobce Kostka – kolobka má i něco navíc, a to je kvalitní česká výroba s dlouholetou tradicí rodinné firmy. Marta si vybrala moderní skládací koloběžku Twenty Fold a manžel větší Tour Fold. Dcera Maruška dostala Rebel Kid.

Aktivní lidé, jako je rodina Vernerů, dobře ví, že na koloběžce zapojují mnohem více svalů než třeba na kole, a proto je tento druh pohybu zdravější. Marta se po Praze pohybuje převážně městskou dopravou, ale teď už nemusí čekat na zastavkach, protože se přibližuje na své Twenty Fold. Skládací koloběžky jsou jedním z ideálních prostředků pro svižný a šetrný pohyb po městě. „S koloběžkou jsem pánem svého času i ve městě. Nechte auto v garáži připravené na delší výlety a podpořte ekologii ve městě, sportujte a buďte přitom trendy. Vyčleňte se z davu s koloběžkou Kostka Twenty Fold,“ vyzývá Marta Jandová. Koloběžka je zábava, sport, rehabilitační pomůcka i životní styl.

Objevte kouzlo koloběžky na vlastní kůži! Dceři Marušce budou v létě 4 roky a pro ni byla ideální volba Kostka Rebel Kid, která váží pouhých pět kilogramů a ve své kategorii patří k nejlehčím koloběžkám na trhu. „Dříve mi dcera ujížděla na odrážedle a já za ní běhala. Na kole k dítěti nesestoupíte tak rychle a navíc není tak skladné jako Kostka Twenty Fold. Teď jezdíme s Maruškou a užíváme si jaro. V naší rodině jsou ještě dva psi, tak jsme si pořídili na řidítka speciální upevňující adaptér s pružným vodítkem a jednoduše se venčíme úplně všichni,“ usmívá se zpěvačka. Manžel Miroslav si vybral Kostka Tour Fold, která má velké přední kolo a tedy snáze překonává nerovnosti povrchů. Marta Jandová plánuje na podzim vydat album, a tak tráví spoustu času psaním písniček. Když si potřebuje vyčistit hlavu, vyráží se projet do parku, kde čerpá novou energii. Rodina Vernerů se za pár dní chystá na delší dovolenou do USA a na léto plánují koloběžkové výlety po České republice.

Elegantní novinka Kostka Twenty Fold vyniká svou precizní dokonalostí v detailech. Dvaceti palcový průměr kol komfortně kamkoliv doveze. Speciálně vymyšlený mechanismus umožňuje bez použití nářadí tuto pohodlnou koloběžku doslova „přeložit napůl“, a zmenšit tak její rozměry pro převážení – třeba v kufru auta. Bez zašpinění rukou sundáte zadní kolo, pokud by vám nestačilo místo. Barevné provedení odráží celkovou designovou lehkost a vyváženost.

Křivky decentní černé či červené jsou zvýrazněny bílými liniemi a dotváří spolu s nášlapem dokonalý koncept koloběžky, za kterou se každý rád otočí. Složit se dá také větší model Kostka Tour Fold, která má přední kolo velikosti 26 palců. Výsledkem je velká, rychlá a doslova výletní koloběžka, kterou je možné snadno do půl minuty složit. Tour Fold nabízí barevné provedení v elegantní šedé s drobnými doplňky v decentní červené. Děti potřebují malé a lehké stroje, ale u nich je potřeba dbát především na kvalitu. Kouzelný je na Kostka Rebel Kid fakt, že se dají řidítka vyměnit za vyšší, a na této koloběžce pak mohou jezdit nejen starší děti, ale dokonce i dospělí. Nosnost rámu je totiž do 120 kg. Kostku Rebel máte navždy! Vaše dítě bude udávat trend malým kámošům.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama