reklama

Vydala klip a už si zase užívá! Kdo dá Myslivcové na zadek?

reklama

Říkáte si někdy, že by tahle rozmazlená blondýna potřebovala přehnout přes koleno a pořádně naplácat? DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (22) občas působí jako rozmazlený fracek, který si nic jiného nezaslouží. Teď máte všichni šanci, a legálně!

Luxusní dovolené, hadříky světových značek, nejnovější modely bot a kabelek nebo nejdražší restaurace. To je život Dominiky Myslivcové. Růžový, jak sama často připomíná ve svých příspěvcích na youtube nebo sociálních sítích. Pravdou je, že je spousta lidí, co jí závidí. A pak mnoho dalších, kteří ji nesnáší (je fakt, že to se s tou závistí nijak nevylučuje). Buď jak buď, jedni by jí rádi naplácali prostě proto, že prdelka sexy bloncky přitahuje. Druzí by tak možná měli pocit, že dělají něco pro dobro lidstva.

Myslivcová provokuje, jak jen může, to nemůže popřít nikdo. Před pár dny vyšel její nový videoklip s názvem Pink Luxury. Za pár dní získal na youtube přes 100 tisíc shlédnutí. Česká Barbie v něm ukazuje všechno možné, jenom ne chudobu. A pokud jste si mysleli, že na Velikonoce bude někde v zapadlé vesničce barvit vajíčka, spletli byste se. „Užívám si, je to tu skvělé. Kde jsem ale neřeknu, ještě byste na mě přišli s pomlázkou,“ smála se Myslivcová. Škoda, už jsme si připravovali pořádně dlouhý a odolný nástroj. Alespoň jednou za rok pár dobře mířených ran by určitě neuškodilo.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama