reklama

Helena Vondráčková si podmanila Brno

reklama

Zpěvačka Helena Vondráčková spustila v brněnském Boby centru šňůru koncertů věnovaných svým sedmdesátinám. Téměř v tříhodinovém koncertu zpěvačka zmapovala svoji dlouholetou pěveckou kariéru a její známé pecky zvedaly diváky ze sedadel.

Šok nastal při písni Lásko má já stůňu, kdy refrén tohoto hitu odzpívalo natřískané Boby centrum úplně samo, bez jediné chybičky. „Z koncertu jsem nadšená. Diváci byli prostě skvělí. A v momentě, kdy sami zpívali refrén písně Lásko má já stůňu, jsem byla opravdu dojatá,“ řekla Helena Vondráčková těsně po koncertě.

Na brněnskou show si Helena Vondráčková pozvala své hosty: Leonu Machálkovou, Jitku Zelenkovou, Radku Fišarovou, Jitku Asterovou či vokální skupinu Fragile. Velký úspěch sklidil herec Jan Cina, který před nedávnem Vondráčkovou zaujal v divadelní podobě pohádky Šíleně smutná princezna a v Brně si spolu zazpívali dvě písničky z této oblíbené pohádky. S mistrem světa ve stepu Tomášem Slavíčkem předvedla Helena Vondráčková, že je stále výbornou stepařkou.

Aplaus ve stoje a dlouhá fronta fanoušků na podpis či fotografii s oblíbenou zpěvačkou značí, že Helena Vondráčková svůj koncertní narozeninový rok začala velmi úspěšně. Kdo koncert Heleny Vondráčkové v Brně nestihl, nemusí smutnit. Celý koncert snímala Česká televize a odvysílá ho někdy kolem oficiálního data sedmdesátin zpěvačky, které připadají na 24. června 2017.

Přímo v den narozenin, v sobotu 24. června, čeká popovou legendu nyní už vyprodaný koncert na nádvoří hradu Karlštejn. Příští rok v lednu pak zpěvačka plánuje svůj první samostatný koncert v pražské O2 areně.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama