reklama

Andrea Verešová: Když šampaňské pomáhá…

reklama

Byl to povedený večer. Hrálo se, zpívalo, křtil se kalendář golfistky Šidery Váňové, proběhla módní přehlídka šatů zn. BLACKEVE a hlavně proběhla dražba. O řadu atraktivních věcí, mj. právě o pár oděvních modelů, zmíněný kalendář, ale i šestilitrovou lahev originálního francouzského šampaňského, golfovou hůl a pobyt v Karlových Varech se strhla docela slušná bitka.

„Jsem spokojená. Získali jsme pro moji nadaci, která pomáhá dětem ze sociálně slabších rodin a dětských domovů 94 000 korun. Ty zcela beze zbytku dáme na jejich podporu v oblasti kultury, sportu, vzdělávání a na zajištění rehabilitačně ozdravných pobytů,“ uvedla po skončení akce v Casinu Magic Planet Gold ve Vestci Verešová.

Jednou z atraktivních dražebních nabídek byla již zmíněná šestilitrová lahev originálního šampaňského. „Možná to byl netradiční dražební kousek, ale pomohl a vydražila se pro dobrou věc. Mě osobně bylo ctí, že mě oslovila firma právníka a zpěváka Petra Pečeného a Magora ze Tří sester, která tuhle lahůdku dováží a pro moji nadaci dala vyrobit limitovanou sérii exkluzivního šampaňského,“ doplnila Andrea Verešová, která nejúspěšnějšímu dražiteli přidala k lahvi i dvě vstupenky na zářijový Fashion Days a ještě připojila pozvání na křest CD Petra Pečeného a koncert Tří sester.

Mok, který byl vydražen, měli možnost ochutnat i všichni hosté večera. S velkou chutí si šampáňo otestovala třeba Iva Jirešová. „Hm, tak tohle mi chutná moc. Dokonce si dokážu představit, že bych se naložila do vany, rozsvítila svíčky a usrkávala ho,“ zasnila se na chvilku Iva a dala si repete.

Sklenkou nepohrdli ani zpěvák Petr Kutheil s partnerkou, tanečnicí Markétou Šandovou, Dáda Patrasová nebo Linda Finková, hrdlo svlažil i Pepa Vágner či Radka Pavlovčinová. Samozřejmě se nebránila ani sportovkyně Šidery Váňová. „Šampaňské, a zvláště tohle pravé je nápojem pro zvláštní příležitosti. Mně se ve sportu daří, a tak jsem si na oslavu dopřála decku. A udělala jsem dobře. Takže od teď se za úspěchy na greenu budu odměňovat už jen tímhle skvělým nápojem,“ s úsměvem prozradila Šideri.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama