reklama

Verešová nafotila svůdný kalendář v duchu Pirelli

reklama

Sexy kalendář má dnes už kdejaká celebrita. Ovšem v podání top modelky Andrey Verešové jde o umělecké dílo, které nenechá nikoho v klidu. Kalendář zvěčněný fotografem Janem Tůmou nabízí černobílé snímky a výsledek je hodně povedený. Verešová v něm dokázala prodat šarm, okouzlující krásu, ale i svá obdivovaná prsa! Obdivovatelé krásné top modelky mají jedinečnou šanci kalendář získat a to za cenu 1 600 Kč jehož celou sumu věnuje Verešová na svůj Nadační fond Andrey Verešové.

Mnoho lidí o ní hovoří jako o Slovence s největším sex-appealem. A svým letošním kalendářem to jedině potvrzuje. Cílem bylo zachytit ženu v celé své kráse a tu Verešová beze studu předvedla na odvážných snímcích. Kalendář byl vytvořen pro velkoobchodní zákazníky největšího distributora náhradních dílů a autopříslušenství v ČR, pro Auto Kelly a.s. Stejně tak jako známý kalendář Pirelli si žádá ukázat i něco více tak i profesionální modelka neváhala provokovat a poodhalila svá prsa.

Stále velmi žádaná šestatřicetiletá top modelka dokazuje, že věk je jen číslo. „Matka příroda mi nadělila hezký obličej, ale o tělo se musíte starat. Nic není zadarmo, ani má postava a tu si pravidelně udržuji jogou a masážemi,“ říká top modelka. „Jan Tůma je velmi talentovaný fotograf a jsem ráda, že jsem se v něm opět nezklamala. Fotit kalendář dle vzoru Pirelli pro mě byla obrovská výzva, ale hlavně čest. Pod taktovkou Honzy vznikly umělecké snímky na které jsem pyšná,“ popisuje Verešová. Fotograf Jan Tůma se držel stejného konceptu jako je Pirelli. Na snímcích se snažil zachytit čistou krásu a dokázal že nahota je krásna a přirozená věc, pokud se s ní nakládá s citem a tím získal kalendář uměleckou hodnotu. „Nechtěli jsme, aby šlo o něco prvoplánového a to se snad podařilo,“ říká oblíbený fotograf Jan Tůma jehož stránky v kalendáři poctila Verešová již po několikáté.

Manžel matky dvou dětí právník Daniel Volopich už kalendář vyvěsil doma v kuchyni a na fotografie své ženy se nemůže vynadívat. A její muž není jediný, kdo chce mít Andreu pověšenou na zdi. „Stálé mi píší fanoušci s prosbou o kalendář, jehož výtěžek jde na můj Nadační fond Andrey Verešové,“ dodala modelka. Firma Auto Kelly a.s. darovala top modelce několik desítek kusů pro její nadaci. Cena kalendáře je 1 600 Kč a zájemci jej získají přímo od modelky na jejích FB stránkách. Top modelka v letošním roce založila Nadační fond Andrey Verešové, jehož cílem je plnit přání v podobě reálného zážitku.

Fond pomáhá dětem v nouzi a podporuje talentované děti ze sociálně slabších rodin a dětských domovů. Verešová si uvědomuje jaké má štěstí, ale také ví, že každého nepotkalo. Své děti nadevše miluje a velmi ji trápí, že jsou na světě děti, které nemají citové ani rodinné zázemí, případně jsou bez finančních prostředků, aby mohly prožít bezstarostné dětství, mohly studovat a rozvíjet svoje nadání. Proto se rozhodla založit NF AV a pomáhat tak zlepšovat komplikované životní a zdravotní problémy dětí v nouzi. „Každé dítě si zaslouží lásku a šťastné dětství, stejně tak jako příležitost rozvíjet své nadání a najít smysl života. Věřím, že se podaří splnit co nejvíce dětských snů“, říká zakladatelka fondu, která si také nedávno splnila svůj sen a prezentovala se jako módní návrhářka.

Foto: Jan Tůma

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama