reklama

Tohle je jediný opravdu klasický old time barber shop v Praze! Pánové, je to vaše!

reklama

Pánové, jestli jste si někdy stěžovali, že se o vás nikdo nestará a ženy mají v tomto ohledu mnohem krásnější život, vaše nářky byly vyslyšeny! V Praze byl totiž otevřen jediný opravdu klasický old time barber shop a nutno uznat, že je to velká paráda!

V žádném případě nejde o klasické pánské holičství, kde vás během pár minut ostříhají a zase vyprovodí ze dveří. Tady se o vás starají skoro stejně jako vaše maminka, když jste ještě byli malí a roztomilí. Jako mávnutím kouzelného proutku se přesunete do třicátých let minulého století a necháte se hýčkat klasickými metodami jako je holení břitvou, horkým zábalem, opalováním ušních chloupků nebo třeba úpravou obočí a kontur.

Přitom se nemusíte bát, že by si vás vzali do parády nějací amátéři. Právě naopak! O pohodlí a maximální konfort zákazníků se starají špičkový profesionálové Lukáš Krása a Lukáš Janík alias Lumar. v Original Barber na adrese Benediktská 7 se navíc používají jen ty nejlepší přípravky jako Truefitt & Hill, Sweet Georgia Brown nebo Reuzel. Inspirovat se majitelé vzali nejlepšími světovými podniky tohoto druhu, konkrétně Schorem a New York Rotterdamem. Život je plný změn, tak zkuste změnu vizáže a navštivte barber shop. Garantujeme, že se budete vracet. Více informací získáte třeba na facebookových stránkách.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama