reklama

Andrea Verešová obdarovala děti v dětském domově

reklama

Top modelka Andrea Verešová se v rámci svého Nadačního fondu NF AV věnuje dětem z Dětských domovů. Tentokrát navštívila děti v Plzeňském Dětském domově Trnová a předala zde šek na 48 000 Kč. Pro děti zajistila také jednorázové plenky od českého výrobce Baby Charm a spoustu krásných plyšových hraček.

Finanční šek poslouží dětem na rehabilitační a ozdravný pobyt na horách. Ten udělal obrovskou radost ředitelce dětského domova, protože díky finančnímu příspěvku budou moci dětem dopřát kvalitní vybavení. Krásné plyšové hračky vykouzlily dětské úsměvy a štěstí se zde dalo krájet. Česká značka Baby Charm věnovala  jednorázové plenky, které jsou základní výbavou Dětského domova Trnová.

„Děkuji všem našim dárcům a dobrovolníkům za podporu. Rozdávat lásku a dárky, je poslání NF AV a já jsem hrdá na to, že se nám práce daří. Z celého srdce všem dětem tady děkuji za vřelé přijetí a lásku, která zde panuje. Proto to celé má smysl,“ říká Verešová. Dětský domov Trnová se specializuje na děti předškolního věku od jednoho roku do šesti let. Přijmou však i mladší či starší děti. „Jsme moc šťastni za pomoc ze strany Nadačního fondu Andrey Verešové. Jednorázových plenek není nikdy dost a tak jsou pro nás obrovskou pomocí. Děti už se nemohou dočkat pobytu na horách,“ doplňuje ředitelka Dětského domova Trnová, Helena Tichá.

Nadační fond Andrey Verešové se řídí mottem Matky Terezy: “Člověk nežije jen z lásky kterou přijímá, ale hlavně z té, kterou daruje.“ Krásná topmodelka pomáhá plnit přání talentovaným dětem, jejichž rodiny se ocitli v nelehké situaci. Andrea Verešová si uvědomuje jaké má štěstí, ale také ví, že každého nepotkalo, a proto založila Nadační Fond Andrey Verešové NF AV. Své děti nadevše miluje a velmi ji trápí, že jsou na světě ty, které nemají citové ani rodinné zázemí, anebo finanční prostředky, aby mohly prožít bezstarostné dětství, studovat a rozvíjet svoje nadání.

NF AV zároveň podporuje talentované děti ze sociálně slabších rodin a dětských domovů v   oblasti kultury, vzdělání a sportu. „Každé dítě si zaslouží lásku a šťastné dětství, stejně tak jako příležitost rozvíjet své nadání a najít smysl svého života. Každý splněný sen či úsměv na tváři, je pro mě obrovskou radostí. Věřím, že se nám společně podaří maximum, abychom zachránili co nejvíce dětských duší a splnili co nejvíce dětských snů“, říká zakladatelka NF AV. „Beru to jako poslání a povinnost vrátit osudu, že byl ke mně laskavý“, doplňuje Andrea Verešová.

Jednorázové plenky pečují o citlivou dětskou pokožku a chrání ji před infekcemi. Plenky českého výrobce Baby Charm se vyrábí od velikosti 2 až do 6 XL a zakoupit se dají za příznivou cenu 169 Kč, přičemž balení obsahuje od 26 ks až do 46 ks. Plenky od českého výrobce Ontex Turnov jsou určené pro děti od 3kg až do 25kg. Z pohledu šetrnosti k životnímu prostředí a kvality jsou tím nejlepším řešením.

Bezva plenky jsou bez chlóru (nebělené) a bez parfému, tudíž zadeček miminka je v maximálním komfortu. Plenky mají savé jádro, jsou tenké, prodyšné, mají pružné pásky a atraktivní zvířátkový design. Baby Charm dobře drží, nepropustí a miminko v nich vydrží celou noc. A co je opravdu skvělé, že si můžete objednat vzorek na zkoušku. Někomu z vašich blizkých se narodilo miminko? Objednejte mu dárkove baleni plenek.

Nově na e-shopu zakoupíte ECO značku Moltex Nature. Ekologické jednorázové plenky poskytnou i dětem trpící alergiemi maximální ochranu. Plenky Moltex Nature jsou určeny i pro nedošené děti od 2 kg až do 25 kg. Neobsahují žádné zbytečné parfémy, barviva ani latex a běleny jsou výhradně bez použití chlóru. Ze 40-45 % jsou plenky okamžitě biologicky odbouratelné. Celé se pak na skládce rozloží do 2 let, narozdíl oproti 400 letům u konvenčních plen. Více na: www.bezvaplenky.cz

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama