reklama

Téměř k nepoznání! Herečka Bára Jánová shodila svou blond hřívu a je z ní tmavovláska

reklama

Tak jako snad každá žena i herečka Bára Jánová občas zatouží po velké změně. Tentokrát se rozhodla vrátit ke své přírodní barvě vlasů a shodila svou dlouhou blond hřívu, kterou se pyšnila jako sexbomba Marilyn v primáckém seriálu Ohnivý kuře.

„Po dvou letech, co jsem byla blonďatá jsem chtěla změnu a chtěla jsem se vrátit ke své přirozené barvě. A pak taky za ty dva roky barvení peroxidem byly ty vlasy už hodně zničené, proto ten sestřih. Já většinou, když něco končí, jakože teď jsem skončila v Ohnivým kuřeti, tak se snažím tu změnu využít a vkročit do toho nového období,“ svěřila se Jánová.

Pro svou změnu si herečka vybrala vyhlášený kadeřnický salón Franck Provost v centru Prahy, jehož profesionalitu si moc chválila. „Mně ho doporučila Nikol Kouklová a jsem velmi spokojená. Jsou tam milí lidi, stoprocentně tam půjdu i příště,“ řekla herečka.

Nový sestřih a barva se zamlouvá nejen jí, ale i jejímu okolí. „Zatím jsou jenom samé kladné ohlasy i právě proto, že jsem se vrátila ke své přirozené barvě,“ prozradila někdejší Marilyn. Zeptali jsme se jí také, zda se změna vzhledu líbila i jejímu příteli, na to nám však Bára odpověděla, že zrovna s nikým nerandí.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama