reklama

Manželé Růžičkovi si navrhli šaty na ples

reklama

Herečka a fotografka Andrea Růžičková spolu s manželem Mikolášem v loňském roce nafotili originální kolekci pro módní značku Buri Made a právě tam se zrodila myšlenka spolupráci rozšířit. Značka zabývající se šitím oděvů na míru dala prostor manželům a ti si sami navrhli zimní kabáty. Rodiče půl ročního syna Tobiáše si dnes přijeli do dílny v Českých Budějovicích pro šaty na blížící se Česko-Slovenský ples, které taktéž vznikly z jejich vlastního návrhu.

Herečku a fotografku Andreu Růžičkovou zaujala před lety kolekce Buri Made na módní přehlídce a tak se nenechali přemlouvat a staly se modely pro loňskou kolekci. Je známo, že rodina Růžičků je tvůrčí. Oba toužili po zimních kabátech, které běžně v obchodě nejsou k sehnání a tak si je jednoduše sami navrhli a oděvní značka Buri Made je ve své dílně ušila. „Roky jsem hledal kabát, který padne mé postavě. Jsem v úžasu nad perfektním zpracováním a přitom to nestojí o mnoho více než v obchodě. Výsledkem je elegantní kabát, který každý obdivuje,“ říká Mikoláš Růžička.

Dokonale padnoucí a precizně ušité kabáty inspirovali manžele k dalšímu návrhu. Tentokrát si Andrea vysnila šaty na blížící se Česko-Slovenský ples. Ty nám ovšem ještě neukázala. „Nechte se překvapit. Můj cíl není být královnou plesu, záměr je být svá a to se podařilo, jelikož jsem si šaty sama navrhla. Inspiraci jsem hledala různě na internetu, ale najít šaty, které vystihují vaší osobnost není těžké, když máte v hlavě jasno. Umění je v tvorbě a to zvládla Buri Made naprosto dokonale. Cítím se v nich skvěle a můžu si tak večer naplno užít a navíc jsou dvoudílné, takže je pak mohu různě kombinovat. Pro takové šaty si ráda zajedu do Českých Budějovic,“ říká herečka a fotografka Andrea Růžičková. Manželé se nechaly slyšet, že spolupráce s Českobudějovickou značkou nekončí a už brzy zapůsobí v dalším díle.

Rodinná značka působí na jihu Čech a disponuje reprezentativním showroomem v srdci Českých Budějovic na Lidické třídě. Pyšní se nadstandardně vybavenou dílnou, která dopřeje zákazníkům luxus vysněných modelů. Vyznačuje se heslem: Nechceme splynout s davem. Jsme jiní, jsme originální!

„Je nám ctí, že můžeme spolupracovat s manželi Růžičkovými. Tvořit vlastní identitu je naše poslání,“ říká  Štěpán Bittner. Propracované detaily a jednoduchost vystihují originální značku Buri Made.

Firma šije z vysoce kvalitních látek vyráběných v ČR. „Oblek na míru je nejlepší investicí, kterou můžete ve svém profesním životě udělat,“ říká zakladatelka značky Jaroslava Bittnerová a popisuje, jak zakázková tvorba oděvů probíhá: „Nejprve se budeme ptát na podrobné informace a následně vám doporučíme oblek. Klademe důraz na potřeby klienta.

Společně zvolíme materiál a látku, vyberete si z řady doplňků a určíte zdobné prvky. Výsledkem bude model, který zdůrazní váš charakter a zapůsobíte v něm na okolí. Šaty na míru představují druh prestiže, která vám pomůže k dosažení vytyčených cílů. Pokud jste časově vytížení a nemůžete nás navštívit osobně, využijte naší nadstandardní služby mobilního krejčovství – přijedeme za vámi kamkoliv!“ Více informací naleznete ZDE: http://www.burimade.com

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama