reklama

Andrea Verešová už je v Dětském domově Domino jako doma

reklama

Top modelka Andrea Verešová se v rámci svého Nadačního fondu NF AV věnuje dětem z Dětských domovů. Pravidelně navštěvuje děti v Plzeňském Dětském domově Domino. Tentokrát zde předala šek na 60 000 Kč a jako vždy spoustu dárků.

Dárkový voucher poslouží dětem na zimní výbavu a lyžařský pobyt na Šumavě, který má Verešová v plánu uskutečnit již za pár dní. Jedná se o lyžařský výcvik a sportovní rekreační tábor, který má za cíl vzdělávacím a výchovným působením pomoci nejen psychickému, ale i fyzickému rozvoji, ale v konečném důsledku rozvoji celé společnosti.

„Věřím, že děti jsou naše budoucnost. Jsem šťastná, že sa nám darí plnit opusteným dětem jejich sny, realizovat jejich cíle a motivovat je v dalších životních plánech,“ říká Andrea. „Děkuji všem našim dárcům a dobrovolníkům za podporu a laskavost. Rozdávat lásku a naději, je poslání NF AV a já jsem hrdá na to, že se nám práce daří. Z celého srdce všem dětem tady děkuji za jejich čistotu, lásku a vděčnost, kterou mi dávají při každé návštěvě. Proto to celé má smysl,“ doplňuje Verešová.

NF AV zprostředkovává setkání pro děti s jejich idoly, aby dostaly další impulz a motivaci v plnění svých snů. Snaží se děti podporovat ve výběru jejich vysněného povolání. Minulý rok jsme uspořádali sportovní kemp, kde se děti učily hrát tenis, basket, florbal, gymnastiku, skákat přes gumu, parcour, tancovaly, malovaly nebo jezdily na skateboardu.

Díky modelingovému kurzu a módní přehlídce se splnil sen děvčátkům z dětského domova, které se chtějí stát modelkami. Zorganizovali jsme také Mikulášskou besídku a Vánoční strom splněných přání. Nadační fond Andrey Verešové se řídí mottem Matky Terezy: “Člověk nežije jen z lásky kterou přijímá, ale hlavně z té, kterou daruje.“

Krásná topmodelka pomáhá plnit přání talentovaným dětem, jejichž rodiny se ocitli v nelehké situaci. Andrea Verešová si uvědomuje jaké má štěstí, ale také ví, že každého nepotkalo, a proto založila Nadační Fond Andrey Verešové NF AV. Své děti nadevše miluje a velmi ji trápí, že jsou na světě ty, které nemají citové ani rodinné zázemí,  anebo finanční prostředky, aby mohly prožít bezstarostné dětství, studovat a rozvíjet svoje nadání. NF AV zároveň podporuje talentované děti ze sociálně slabších rodin a dětských domovů v   oblasti kultury, vzdělání a sportu.

Každé dítě si zaslouží lásku a šťastné dětství, stejně tak jako příležitost rozvíjet své nadání a najít smysl svého života. Každý splněný sen či úsměv na tváři, je pro mě obrovskou radostí. Věřím, že se nám společně podaří maximum, abychom zachránili co nejvíce dětských duší a splnili co nejvíce dětských snů“, říká zakladatelka NF AV.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama