reklama

Co plánuje na Valentýna Dana Morávková, Daniela Šinkorová, Romana Pavelková, Iveta Vítová a Monika Leová?

reklama

Svátek svatého Valentýna je v Čechách poněkud ožehavé téma a dělí společnost na několik táborů. Čerstvé páry vždy uvítají další příležitost pro cukrování, zatvrzelí „prvomájaři“ čekají na svátek lásky až do prvního května a potom jsou tu ti, kteří svátek naprosto bojkotují. Jak jsou na tom české celebrity?

„Abych se přiznala, s manželem Valentýn moc neslavíme. Letos budeme oba pracovat, protože jsem momentálně vytížená divadlem, natáčením a přípravou své nové kolekce kabelek. Čas na sebe si ale uděláme alespoň večer, kdy plánujeme procházku Prahou a večeři. Svátek lásky je pro nás stejně první máj,“ svěřila se herečka Dana Morávková.

Na květen čeká i modelka Romana Pavelková: „Můj manžel Valentýn neuznává, ale na prvního máje si pro nás vždy připraví nějaké překvapení. Valentýnské oslavy beru do rukou většinou já, ale na žádný víkendový pobyt se asi hned tak nevydáme. K malému synovi nám teď domů přibyl ještě pes, kterého jsme nedávno adoptovali, aby neskončil v útulku. Ráda bych Valentýn využila alespoň na chvíli odpočinku ve svém oblíbeném wellnessu na zámku tady v Praze a večeři ve dvou. Nechci to zakřiknout, takže uvidíme, jak to vlastně dopadne.“

Nejnabitější valentýnský den bude mít zřejmě krásná zprávařka Iveta Vítová, která se chystá na focení s dcerkou a odjezd na hory. „Přes den máme s Anetkou velké focení do časopisu, takže budeme mít určitě hezké vzpomínky. Večer odjíždíme do Rakouska na lyžovačku, takže místo romantické večeře nás čeká spíš bageta a kafe z automatu,“ směje se moderátorka.

Ani Monika Leová neplánuje se svým snoubencem velké oslavy: „Půjdeme možná do kina nebo na večeři. Valentýn upozaďujeme, protože pár dní na to máme velké výročí, které je pro nás samozřejmě důležitější,“ prozradila miss a moderátorka, kterou letos čeká svatba. Jasno kolem 14. února má i herečka Daniela Šinkorová, ta prý Valentýn vůbec neřeší.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama